Vadovai, skirti Kroso treniruokliai

Žemiau rasite visus Kroso treniruokliai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kuo skiriasi krosinis treniruoklis su smagračiu priekyje ar gale? Patvirtinta
Kryžminiai treniruokliai, turintys smagratį gale, dažnai yra mažesni. Šiuose kryžminiuose treniruokliuose paprastai galite žengti mažesnius žingsnelius. Kai smagratis yra priekyje, krosinis treniruoklis paprastai yra didesnis ir leidžia žengti didesnius žingsnius.

Tai buvo naudinga (171) Skaityti daugiau
Kokie raumenys treniruojami naudojant kryžminį treniruoklį? Patvirtinta
Teisingai naudodami cross trainer treniruojate beveik visus raumenis. Treniruotės metu naudojami nugaros, pečių, rankų, pilvo, sėdmenų ir kojų raumenys.

Tai buvo naudinga (165) Skaityti daugiau
Ar kryžminio treniruoklio naudojimas kelia stresą mano keliams? Patvirtinta
Ne. Pratimo metu pėdos laikosi ant pedalų ir atliekate sklandžius judesius. Tai reiškia, kad keliams netaikoma jėga, kaip, pavyzdžiui, bėgiojant.

Tai buvo naudinga (140) Skaityti daugiau