Spokey Treniruočių dviračiai vadovai

Žemiau rasite visus Spokey Treniruočių dviračiai modelius, kurių vadovus turime. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo modelio nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Mano treniruoklis spaudžia pedalus, ką daryti su tuo? Patvirtinta

Daugeliu atvejų garsus sukelia pedalai. Tai galima išspręsti nuėmus juos ir vėl tinkamai pritvirtinus. Taip pat gali būti, kad korpuso viduje yra laisvas laidas, kuris liečiasi su judančiomis dalimis. Nuimkite korpusą ir prijunkite kabelį tinkamoje vietoje arba pasirūpinkite, kad jis nesiliestų su judančiomis dalimis.

Tai buvo naudinga (1086) Skaityti daugiau

Kokie raumenys treniruojami naudojant dviratį? Patvirtinta

Teisingai naudodamiesi treniruokliu treniruojate pilvo, sėdmenų ir kojų raumenis.

Tai buvo naudinga (688) Skaityti daugiau

Koks yra maksimalus širdies susitraukimų dažnis mankštos metu? Patvirtinta

Paprastai galite apskaičiuoti 220 širdies ritmą ir atimti savo amžių. Taigi 48 metų amžiaus žmogui maksimalus širdies susitraukimų dažnis būtų 220 minus 48, lygus 172. Jei nesate tikri dėl savo asmeninės būklės, būtinai pasitarkite su gydytoju.

Tai buvo naudinga (23) Skaityti daugiau

Kiek mankštos reikia vidutiniam suaugusiam žmogui? Patvirtinta

Suaugusiesiems yra gera mintis vidutiniškai intensyviai mankštintis iš viso ne mažiau kaip 2,5 valandos per savaitę. Idealiu atveju tai paskirstoma kelioms dienoms.

Tai buvo naudinga (22) Skaityti daugiau

Naujausi komentarai

Vadovas Spokey Missisipi Treniruočių dviratis
Bohumil Néč 16-09-2022
Šį treniruoklį turiu keletą metų, esu juo patenkintas...bet dabar skaitiklis nuėjo...įtampa eina bet nieko nerodo...neveikia... valdymas irgi neveikia. Ar galima gauti naują skaitiklį ir jei taip, tai už kiek? Dėkojame už atsakymą?


(Išvertė Google)
Spokey Missisipi Treniruočių dviratis