Vadovas Deltaco PCH90 Biuro kėdė

Reikia vadovo savo Deltaco PCH90 Biuro kėdė? Žemiau galite nemokamai peržiūrėti ir atsisiųsti PDF vadovą lietuvių kalba. Šiuo metu šis produktas turi 2 dažniausiai užduodamus klausimus, 0 komentarų ir 0 balsų. Jei tai ne tas vadovas, kurio norite, susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Vadovas

No preview available, please use the link
below to download the manual.
Atsisiųsti vadovą lietuvių kalba (PDF, 5.62 MB)
(Tausokite gamtą ir spausdinkite šį vadovą tik tada, kai tai tikrai būtina)

Įvertinimas

Praneškite mums, ką manote apie Deltaco PCH90 Biuro kėdė, pateikdami produkto įvertinimą. Norite pasidalyti savo patirtimi apie šį produktą arba užduoti klausimą? Palikite komentarą puslapio apačioje.
Ar esate patenkinti Deltaco PCH90 Biuro kėdė?
Taip Ne
Būkite pirmieji įvertinę šį produktą
0 balsai

Prisijunkite prie pokalbio apie šį produktą

Čia galite pasidalinti savo nuomone apie Deltaco PCH90 Biuro kėdė. Jei turite klausimų, pirmiausia atidžiai perskaitykite vadovą. Užklausą dėl vadovo galite pateikti naudodami mūsų kontaktinę formą.

Daugiau apie šį vadovą

Suprantame, kad puiku turėti popierinį savo Deltaco PCH90 Biuro kėdė vadovą. Visada galite atsisiųsti vadovą iš mūsų svetainės ir atsispausdinti patys. Jei norite turėti originalų vadovą, rekomenduojame susisiekti su Deltaco. Jie gali pateikti originalų vadovą. Ar ieškote savo Deltaco PCH90 Biuro kėdė vadovo kita kalba? Pasirinkite pageidaujamą kalbą mūsų pagrindiniame puslapyje ir ieškokite modelio numerio, kad pamatytumėte, ar jį turime.

Specifikacijos

Prekės ženklas Deltaco
Modelis PCH90
Kategorija Biuro kėdės
Failo tipas PDF
Failo dydis 5.62 MB

Visi Deltaco Biuro kėdės vadovai
Daugiau Biuro kėdės vadovų

Dažnai užduodami klausimai apie Deltaco PCH90 Biuro kėdė

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Koks yra idealus biuro kėdės aukštis, palyginti su stalu? Patvirtinta

Norint pasiekti optimalią sėdėjimo padėtį, kėdė turi būti tokiame aukštyje, kad jūsų pėdos būtų lygios grindims, o viršutinė ir apatinė kojos būtų 90 laipsnių kampu. Būdami šioje padėtyje palieskite apykaklės kaulą ir leiskite rankai kaboti išilgai kūno. Jūsų alkūnės aukštis yra idealus jūsų stalo aukštis.

Tai buvo naudinga (323) Skaityti daugiau

Kiek valandų per dieną galiu sėdėti biuro kėdėje? Patvirtinta

Idealiu atveju neturėtumėte sėdėti ilgiau nei 8 valandas per dieną. Šiomis valandomis primygtinai rekomenduojama kas 20-30 minučių atsistoti ir maždaug minutę vaikščioti prieš vėl atsisėsti.

Tai buvo naudinga (5) Skaityti daugiau
Vadovas Deltaco PCH90 Biuro kėdė