Electrolux Skalbimo mašinos vadovai

Žemiau rasite visus Electrolux Skalbimo mašinos modelius, kurių vadovus turime. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo modelio nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Mano skalbimo mašina neįsijungia, kai paspaudžiu paleidimo mygtuką, ką daryti? Patvirtinta

Daugeliu atvejų skalbimo mašinos durelės nebuvo tinkamai uždarytos. Atidarykite ir uždarykite dureles ir bandykite dar kartą.

Tai buvo naudinga (23183) Skaityti daugiau

Mano skalbimo mašina neišleidžia vandens, ką daryti? Patvirtinta

Pagrindinė priežastis, dėl kurios skalbimo mašina neišleidžia vandens, yra užsikimšęs siurblys arba išleidimo žarna. Jei jūsų skalbimo mašina turi prieigą prie šių dalių, pabandykite pašalinti užsikimšimą. Jei tai neišsprendžia problemos arba jei neturite prieigos prie šių dalių, kreipkitės į mechaniką arba gamintoją.

Tai buvo naudinga (22526) Skaityti daugiau

Į skalbimo mašiną nepatenka vandens, ką daryti? Patvirtinta

Patikrinkite, ar atidaryta vandens įleidimo anga ir ar vandens įleidimo žarnoje nėra įtrūkimų. Jei tai neišsprendžia problemos, kreipkitės į gamintoją.

Tai buvo naudinga (8920) Skaityti daugiau

Mano skalbimo mašinos durelės neatsidaro, ką daryti? Patvirtinta

Priežastys gali būti kelios. Dažniausia priežastis yra filtro užsikimšimas. Išjunkite prietaisą ir patikrinkite filtrą. Jei reikia, pašalinkite užsikimšimą. Filtro vieta skiriasi priklausomai nuo modelio. Taip pat gali būti, kad yra speciali svirtis durims atidaryti. Jei šios parinktys nepadeda, paskutinė galimybė yra ištraukti prietaisą iš elektros tinklo 30–60 minučių ir po to pabandyti atidaryti dureles. Jei tai nepadeda, susisiekite su gamintoju arba mechaniku.

Tai buvo naudinga (7422) Skaityti daugiau

Mano skalbimo mašina skleidžia daug triukšmo ir (arba) vibruoja, ką daryti su tuo? Patvirtinta

Gali būti, kad skalbimo mašina nebuvo išlyginta. Tai galite padaryti sureguliuodami pėdas, kad jos būtų idealiai lygios. Problemą taip pat gali sukelti daug drabužių įdėjimo į mašiną. Jei tai nėra jūsų problemos priežastis, turėtumėte susisiekti su gamintoju.

Tai buvo naudinga (6399) Skaityti daugiau

Kuriame skyriuje turi būti skalbimo priemonė? Patvirtinta

Daugumoje skalbimo mašinų yra 3 skyriai plovikliui. Šie skyreliai dažnai pažymėti I, II ir *, kad parodytų, kur eina ploviklis. I skyrius naudojamas išankstinio skalbimo ciklui, II – pagrindiniam skalbimo ciklui, o * – audinių minkštikliui. Dažniausiai naudojamas II skyrius.

Tai buvo naudinga (4382) Skaityti daugiau

Mano skalbimo mašina kvepia, ką daryti su tuo? Patvirtinta

Yra skalbimo mašinos su savaiminio išsivalymo funkcijomis. Jei šios funkcijos nėra, galite įpilti 100 ml baltojo acto arba 100 g sodos kristalų ir skalbimo mašiną paleisti 90 ℃ programą.

Tai buvo naudinga (3612) Skaityti daugiau

Ar galiu prijungti skalbimo mašiną prie šilto vandens išleidimo angos? Patvirtinta

Nors skalbimo mašinos tikriausiai gali priimti vandenį iki 65°C, dauguma gamintojų to nerekomenduoja. Yra skalbimo ciklų, kuriuose naudojamas šaltas vanduo. Tokiais atvejais šiltas vanduo gali pakenkti jūsų skalbimo ciklo rezultatams. Be to, daugelis skalbimo mašinų yra skirtos prijungti prie šalto vandens išleidimo angos.

Tai buvo naudinga (2850) Skaityti daugiau

Į ką turėčiau atkreipti dėmesį perkeliant skalbimo mašiną? Patvirtinta

Perkeldami skalbimo mašiną, turėtumėte pritvirtinti būgną. Galite naudoti transportavimo varžtą, kuris yra su kiekviena skalbimo mašina ir neleis būgneliui judėti mašinos viduje. Taip pat reikia išpilti visą vandenį.

Tai buvo naudinga (1413) Skaityti daugiau

Ar galiu prijungti skalbimo mašiną prie ilgintuvo? Patvirtinta

Prietaisų, kuriems reikia daug energijos, pavyzdžiui, skalbimo mašinos, negalima prijungti prie visų ilgintuvų. Pažiūrėkite, koks yra skalbimo mašinos energijos suvartojimas, kuris nurodytas vatais, ir patikrinkite, ar ilginamasis laidas gali tai atlaikyti. Yra ilginimo laidų su storesniais laidais, kurie skirti didesniems prietaisams.

Tai buvo naudinga (1115) Skaityti daugiau

Ar galiu sudėti džiovyklę ir skalbimo mašiną? Patvirtinta

Paprastai džiovyklę ir skalbimo mašiną galima sukrauti tiesiai vieną ant kitos. Tai veikia tik su priekinio pakrovimo modeliais. Tačiau tam patartina naudoti tvirtinimo priedą. Tai neleis mašinoms vibruoti ir nukristi, taip pat nepažeis apatinės mašinos.

Tai buvo naudinga (1115) Skaityti daugiau

Kuo skiriasi skalbimo-džiovinimo ir atskiros skalbimo mašinos bei džiovyklės naudojimas? Patvirtinta

Didžiausias skalbimo-džiovinimo mašinos privalumas – užima mažiau vietos. Tačiau atskira džiovykla galės išdžiovinti daugiau nei skalbyklė-džiovyklė. Skalbyklė-džiovyklė taip pat sunaudoja palyginti daugiau energijos ir reikalauja daugiau laiko.

Tai buvo naudinga (1114) Skaityti daugiau

Noriu sužinoti savo Electrolux prietaiso amžių. Kaip tai padaryti? Patvirtinta

Savo gaminio amžių galite nustatyti naudodami serijos numerį. Tai galima rasti jūsų įrenginyje. Pirmasis serijos numerio simbolis nurodo metus (ty: 1 = 2001), o du simboliai po jų nurodo gamybos savaitę (ty: 35 = tų metų 35 savaitė). Taigi serijos numeris 13500016 rodo, kad mašina yra nuo 2001 m. 35 savaitės.

Tai buvo naudinga (843) Skaityti daugiau

Naujausi komentarai

Vadovas Electrolux EWF1484BW Skalbimo mašina
Beregi Mónika 07-05-2024
Užrakto nuo vaikų funkcija įjungta ir negaliu jos išjungti. Norėčiau paprašyti pagalbos. Labai ačiū


(Išvertė Google)
Electrolux EWF1484BW Skalbimo mašina
Vadovas Electrolux EWT1062IDW Skalbimo mašina
Harangozó Erika 20-04-2024
Sveiki! Iš skalbimo mašinos dugno bėga vanduo, kas gali būti? Ar tai 1 savaitės senumo skalbimo mašina?


(Išvertė Google)
Electrolux EWT1062IDW Skalbimo mašina
Vadovas Electrolux EWT10115W Skalbimo mašina
Drinoczi tibor 08-04-2024
Vengrijos vartotojo vadovo nėra


(Išvertė Google)
Electrolux EWT10115W Skalbimo mašina
Vadovas Electrolux EWT136551W Skalbimo mašina
anna 04-04-2024
skalbimo mašinoje Electrolux EWT 1365511 W neveikia komandos vadovo skalbimo laikmatis. Negaliu nustatyti norimo laiko. Mygtukas – užstrigo arba veikiau įstrigo. Kaip tai galima išspręsti.


(Išvertė Google)
Electrolux EWT136551W Skalbimo mašina
Vadovas Electrolux EW6TN5061 Skalbimo mašina
Peter Donoval 05-02-2024
Skysto ploviklio dozatorius. Pildant iš karto suteka į būgną? jei iš anksto išplautas, ar jie maišosi?


(Išvertė Google)
Electrolux EW6TN5061 Skalbimo mašina