Vadovas Electrolux EWT1262IFW Skalbimo mašina

Reikia vadovo savo Electrolux EWT1262IFW Skalbimo mašina? Žemiau galite nemokamai peržiūrėti ir atsisiųsti PDF vadovą lietuvių kalba. Šiuo metu šis produktas turi 13 dažniausiai užduodamus klausimus, 8 komentarų ir 0 balsų. Jei tai ne tas vadovas, kurio norite, susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Vadovas

EWT 1262IFW
ET Pesumasin Kasutusjuhend 2
LT Skalbyklė Naudojimo instrukcija 22
Atsisiųsti vadovą lietuvių kalba (PDF, 1.05 MB)
(Tausokite gamtą ir spausdinkite šį vadovą tik tada, kai tai tikrai būtina)

Įvertinimas

Praneškite mums, ką manote apie Electrolux EWT1262IFW Skalbimo mašina, pateikdami produkto įvertinimą. Norite pasidalyti savo patirtimi apie šį produktą arba užduoti klausimą? Palikite komentarą puslapio apačioje.
Ar esate patenkinti Electrolux EWT1262IFW Skalbimo mašina?
Taip Ne
Būkite pirmieji įvertinę šį produktą
0 balsai

Prisijunkite prie pokalbio apie šį produktą

Čia galite pasidalinti savo nuomone apie Electrolux EWT1262IFW Skalbimo mašina. Jei turite klausimų, pirmiausia atidžiai perskaitykite vadovą. Užklausą dėl vadovo galite pateikti naudodami mūsų kontaktinę formą.

Valentin Dinu 20-01-2022
Sveiki, elektrolux skalbimo mašina su vertikaliu įkrovimu nebespaudžia ir neišleidžia vandens, susidariusio dėl spaudimo operacijos. Esant naujai programai, mašina vykdo programą, išima ir pakeičia vandenį iš mašinos, tačiau jam pasiekus išspaudimo operaciją ir išsiurbus vanduo nesisuka ir siurblys neveikia. Tikriausiai variklyje yra triukšmas. Ką daryti.

atsakyti | Tai buvo naudinga (9) (Išvertė Google)
Valentin Dinu 20-01-2022
Sveiki, elektrolux skalbimo mašina su vertikaliu įkrovimu nebespaudžia ir neišleidžia vandens, susidariusio dėl spaudimo operacijos. Esant naujai programai, mašina vykdo programą, išima ir pakeičia vandenį iš mašinos, tačiau jam pasiekus išspaudimo operaciją ir išsiurbus vanduo nesisuka ir siurblys neveikia. Tikriausiai variklyje yra triukšmas. Ką daryti?

atsakyti | Tai buvo naudinga (9) (Išvertė Google)
Gheorghe Rusu 09-08-2021
Kur yra pūkelių valymo durelės, atsiradusios po plovimo

atsakyti | Tai buvo naudinga (6) Skaityti daugiau (Išvertė Google)
Vasile Gheorghe 12-03-2023
Kur yra pūkelių filtro valymo durelės! „Elecrolux EWT 1262 IFW“.

Tai buvo naudinga (0) (Išvertė Google)
Carmen Trandafir 10-02-2022
Modelis es ewt1262ifw nenuleidžia vandens. Ką reikia padaryti? Kur yra filtras? Dėkoju

atsakyti | Tai buvo naudinga (4) Skaityti daugiau (Išvertė Google)
Roman Koželj 22-10-2022
Kur skalbimo mašinoje įdėtas filtras, ačiū

Tai buvo naudinga (6) (Išvertė Google)
[email protected] 17-06-2023
Noriu sužinoti, kur šis automobilis turi pūkų skyrių, jis labai kvepia ir prie 1200 aps./min daro daug netvarkos.

atsakyti | Tai buvo naudinga (2) (Išvertė Google)
Illés István 26-08-2022
Kokio aukščio turi būti padarytas mašinos išvadinis vamzdis?Apie tai neparašyta nė žodžio.

atsakyti | Tai buvo naudinga (0) (Išvertė Google)

Daugiau apie šį vadovą

Suprantame, kad puiku turėti popierinį savo Electrolux EWT1262IFW Skalbimo mašina vadovą. Visada galite atsisiųsti vadovą iš mūsų svetainės ir atsispausdinti patys. Jei norite turėti originalų vadovą, rekomenduojame susisiekti su Electrolux. Jie gali pateikti originalų vadovą. Ar ieškote savo Electrolux EWT1262IFW Skalbimo mašina vadovo kita kalba? Pasirinkite pageidaujamą kalbą mūsų pagrindiniame puslapyje ir ieškokite modelio numerio, kad pamatytumėte, ar jį turime.

Specifikacijos

Prekės ženklas Electrolux
Modelis EWT1262IFW
Kategorija Skalbimo mašinos
Failo tipas PDF
Failo dydis 1.05 MB

Visi Electrolux Skalbimo mašinos vadovai
Daugiau Skalbimo mašinos vadovų

Dažnai užduodami klausimai apie Electrolux EWT1262IFW Skalbimo mašina

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Mano skalbimo mašina neįsijungia, kai paspaudžiu paleidimo mygtuką, ką daryti? Patvirtinta

Daugeliu atvejų skalbimo mašinos durelės nebuvo tinkamai uždarytos. Atidarykite ir uždarykite dureles ir bandykite dar kartą.

Tai buvo naudinga (23108) Skaityti daugiau

Mano skalbimo mašina neišleidžia vandens, ką daryti? Patvirtinta

Pagrindinė priežastis, dėl kurios skalbimo mašina neišleidžia vandens, yra užsikimšęs siurblys arba išleidimo žarna. Jei jūsų skalbimo mašina turi prieigą prie šių dalių, pabandykite pašalinti užsikimšimą. Jei tai neišsprendžia problemos arba jei neturite prieigos prie šių dalių, kreipkitės į mechaniką arba gamintoją.

Tai buvo naudinga (22483) Skaityti daugiau

Į skalbimo mašiną nepatenka vandens, ką daryti? Patvirtinta

Patikrinkite, ar atidaryta vandens įleidimo anga ir ar vandens įleidimo žarnoje nėra įtrūkimų. Jei tai neišsprendžia problemos, kreipkitės į gamintoją.

Tai buvo naudinga (8898) Skaityti daugiau

Mano skalbimo mašinos durelės neatsidaro, ką daryti? Patvirtinta

Priežastys gali būti kelios. Dažniausia priežastis yra filtro užsikimšimas. Išjunkite prietaisą ir patikrinkite filtrą. Jei reikia, pašalinkite užsikimšimą. Filtro vieta skiriasi priklausomai nuo modelio. Taip pat gali būti, kad yra speciali svirtis durims atidaryti. Jei šios parinktys nepadeda, paskutinė galimybė yra ištraukti prietaisą iš elektros tinklo 30–60 minučių ir po to pabandyti atidaryti dureles. Jei tai nepadeda, susisiekite su gamintoju arba mechaniku.

Tai buvo naudinga (7375) Skaityti daugiau

Mano skalbimo mašina skleidžia daug triukšmo ir (arba) vibruoja, ką daryti su tuo? Patvirtinta

Gali būti, kad skalbimo mašina nebuvo išlyginta. Tai galite padaryti sureguliuodami pėdas, kad jos būtų idealiai lygios. Problemą taip pat gali sukelti daug drabužių įdėjimo į mašiną. Jei tai nėra jūsų problemos priežastis, turėtumėte susisiekti su gamintoju.

Tai buvo naudinga (6378) Skaityti daugiau

Kuriame skyriuje turi būti skalbimo priemonė? Patvirtinta

Daugumoje skalbimo mašinų yra 3 skyriai plovikliui. Šie skyreliai dažnai pažymėti I, II ir *, kad parodytų, kur eina ploviklis. I skyrius naudojamas išankstinio skalbimo ciklui, II – pagrindiniam skalbimo ciklui, o * – audinių minkštikliui. Dažniausiai naudojamas II skyrius.

Tai buvo naudinga (4354) Skaityti daugiau

Mano skalbimo mašina kvepia, ką daryti su tuo? Patvirtinta

Yra skalbimo mašinos su savaiminio išsivalymo funkcijomis. Jei šios funkcijos nėra, galite įpilti 100 ml baltojo acto arba 100 g sodos kristalų ir skalbimo mašiną paleisti 90 ℃ programą.

Tai buvo naudinga (3583) Skaityti daugiau

Ar galiu prijungti skalbimo mašiną prie šilto vandens išleidimo angos? Patvirtinta

Nors skalbimo mašinos tikriausiai gali priimti vandenį iki 65°C, dauguma gamintojų to nerekomenduoja. Yra skalbimo ciklų, kuriuose naudojamas šaltas vanduo. Tokiais atvejais šiltas vanduo gali pakenkti jūsų skalbimo ciklo rezultatams. Be to, daugelis skalbimo mašinų yra skirtos prijungti prie šalto vandens išleidimo angos.

Tai buvo naudinga (2843) Skaityti daugiau

Į ką turėčiau atkreipti dėmesį perkeliant skalbimo mašiną? Patvirtinta

Perkeldami skalbimo mašiną, turėtumėte pritvirtinti būgną. Galite naudoti transportavimo varžtą, kuris yra su kiekviena skalbimo mašina ir neleis būgneliui judėti mašinos viduje. Taip pat reikia išpilti visą vandenį.

Tai buvo naudinga (1405) Skaityti daugiau

Ar galiu prijungti skalbimo mašiną prie ilgintuvo? Patvirtinta

Prietaisų, kuriems reikia daug energijos, pavyzdžiui, skalbimo mašinos, negalima prijungti prie visų ilgintuvų. Pažiūrėkite, koks yra skalbimo mašinos energijos suvartojimas, kuris nurodytas vatais, ir patikrinkite, ar ilginamasis laidas gali tai atlaikyti. Yra ilginimo laidų su storesniais laidais, kurie skirti didesniems prietaisams.

Tai buvo naudinga (1108) Skaityti daugiau

Ar galiu sudėti džiovyklę ir skalbimo mašiną? Patvirtinta

Paprastai džiovyklę ir skalbimo mašiną galima sukrauti tiesiai vieną ant kitos. Tai veikia tik su priekinio pakrovimo modeliais. Tačiau tam patartina naudoti tvirtinimo priedą. Tai neleis mašinoms vibruoti ir nukristi, taip pat nepažeis apatinės mašinos.

Tai buvo naudinga (1108) Skaityti daugiau

Kuo skiriasi skalbimo-džiovinimo ir atskiros skalbimo mašinos bei džiovyklės naudojimas? Patvirtinta

Didžiausias skalbimo-džiovinimo mašinos privalumas – užima mažiau vietos. Tačiau atskira džiovykla galės išdžiovinti daugiau nei skalbyklė-džiovyklė. Skalbyklė-džiovyklė taip pat sunaudoja palyginti daugiau energijos ir reikalauja daugiau laiko.

Tai buvo naudinga (1107) Skaityti daugiau

Noriu sužinoti savo Electrolux prietaiso amžių. Kaip tai padaryti? Patvirtinta

Savo gaminio amžių galite nustatyti naudodami serijos numerį. Tai galima rasti jūsų įrenginyje. Pirmasis serijos numerio simbolis nurodo metus (ty: 1 = 2001), o du simboliai po jų nurodo gamybos savaitę (ty: 35 = tų metų 35 savaitė). Taigi serijos numeris 13500016 rodo, kad mašina yra nuo 2001 m. 35 savaitės.

Tai buvo naudinga (837) Skaityti daugiau
Vadovas Electrolux EWT1262IFW Skalbimo mašina

Susiję produktai

Susijusios kategorijos