Vadovas Electrolux EWTS13741W Skalbimo mašina

Reikia vadovo savo Electrolux EWTS13741W Skalbimo mašina? Žemiau galite nemokamai peržiūrėti ir atsisiųsti PDF vadovą lietuvių kalba. Šiuo metu šis produktas turi 13 dažniausiai užduodamus klausimus, 0 komentarų ir 0 balsų. Jei tai ne tas vadovas, kurio norite, susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Vadovas

naudojimo instrukcija
Упатство за ракување
informaţii pentru utilizator
Упутство за употребу
navodila za uporabo
Інструкція
Skalbyklė
Машина за перење
Maşină de spălat rufe
Машина за прање рубља
Pralni stroj
Пральна машина
EWTS 13741 W
Atsisiųsti vadovą lietuvių kalba (PDF, 16.13 MB)
(Tausokite gamtą ir spausdinkite šį vadovą tik tada, kai tai tikrai būtina)

Įvertinimas

Praneškite mums, ką manote apie Electrolux EWTS13741W Skalbimo mašina, pateikdami produkto įvertinimą. Norite pasidalyti savo patirtimi apie šį produktą arba užduoti klausimą? Palikite komentarą puslapio apačioje.
Ar esate patenkinti Electrolux EWTS13741W Skalbimo mašina?
Taip Ne
Būkite pirmieji įvertinę šį produktą
0 balsai

Prisijunkite prie pokalbio apie šį produktą

Čia galite pasidalinti savo nuomone apie Electrolux EWTS13741W Skalbimo mašina. Jei turite klausimų, pirmiausia atidžiai perskaitykite vadovą. Užklausą dėl vadovo galite pateikti naudodami mūsų kontaktinę formą.

Daugiau apie šį vadovą

Suprantame, kad puiku turėti popierinį savo Electrolux EWTS13741W Skalbimo mašina vadovą. Visada galite atsisiųsti vadovą iš mūsų svetainės ir atsispausdinti patys. Jei norite turėti originalų vadovą, rekomenduojame susisiekti su Electrolux. Jie gali pateikti originalų vadovą. Ar ieškote savo Electrolux EWTS13741W Skalbimo mašina vadovo kita kalba? Pasirinkite pageidaujamą kalbą mūsų pagrindiniame puslapyje ir ieškokite modelio numerio, kad pamatytumėte, ar jį turime.

Specifikacijos

Prekės ženklas Electrolux
Modelis EWTS13741W
Kategorija Skalbimo mašinos
Failo tipas PDF
Failo dydis 16.13 MB

Visi Electrolux Skalbimo mašinos vadovai
Daugiau Skalbimo mašinos vadovų

Dažnai užduodami klausimai apie Electrolux EWTS13741W Skalbimo mašina

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Mano skalbimo mašina neįsijungia, kai paspaudžiu paleidimo mygtuką, ką daryti? Patvirtinta

Daugeliu atvejų skalbimo mašinos durelės nebuvo tinkamai uždarytos. Atidarykite ir uždarykite dureles ir bandykite dar kartą.

Tai buvo naudinga (23183) Skaityti daugiau

Mano skalbimo mašina neišleidžia vandens, ką daryti? Patvirtinta

Pagrindinė priežastis, dėl kurios skalbimo mašina neišleidžia vandens, yra užsikimšęs siurblys arba išleidimo žarna. Jei jūsų skalbimo mašina turi prieigą prie šių dalių, pabandykite pašalinti užsikimšimą. Jei tai neišsprendžia problemos arba jei neturite prieigos prie šių dalių, kreipkitės į mechaniką arba gamintoją.

Tai buvo naudinga (22526) Skaityti daugiau

Į skalbimo mašiną nepatenka vandens, ką daryti? Patvirtinta

Patikrinkite, ar atidaryta vandens įleidimo anga ir ar vandens įleidimo žarnoje nėra įtrūkimų. Jei tai neišsprendžia problemos, kreipkitės į gamintoją.

Tai buvo naudinga (8920) Skaityti daugiau

Mano skalbimo mašinos durelės neatsidaro, ką daryti? Patvirtinta

Priežastys gali būti kelios. Dažniausia priežastis yra filtro užsikimšimas. Išjunkite prietaisą ir patikrinkite filtrą. Jei reikia, pašalinkite užsikimšimą. Filtro vieta skiriasi priklausomai nuo modelio. Taip pat gali būti, kad yra speciali svirtis durims atidaryti. Jei šios parinktys nepadeda, paskutinė galimybė yra ištraukti prietaisą iš elektros tinklo 30–60 minučių ir po to pabandyti atidaryti dureles. Jei tai nepadeda, susisiekite su gamintoju arba mechaniku.

Tai buvo naudinga (7422) Skaityti daugiau

Mano skalbimo mašina skleidžia daug triukšmo ir (arba) vibruoja, ką daryti su tuo? Patvirtinta

Gali būti, kad skalbimo mašina nebuvo išlyginta. Tai galite padaryti sureguliuodami pėdas, kad jos būtų idealiai lygios. Problemą taip pat gali sukelti daug drabužių įdėjimo į mašiną. Jei tai nėra jūsų problemos priežastis, turėtumėte susisiekti su gamintoju.

Tai buvo naudinga (6399) Skaityti daugiau

Kuriame skyriuje turi būti skalbimo priemonė? Patvirtinta

Daugumoje skalbimo mašinų yra 3 skyriai plovikliui. Šie skyreliai dažnai pažymėti I, II ir *, kad parodytų, kur eina ploviklis. I skyrius naudojamas išankstinio skalbimo ciklui, II – pagrindiniam skalbimo ciklui, o * – audinių minkštikliui. Dažniausiai naudojamas II skyrius.

Tai buvo naudinga (4382) Skaityti daugiau

Mano skalbimo mašina kvepia, ką daryti su tuo? Patvirtinta

Yra skalbimo mašinos su savaiminio išsivalymo funkcijomis. Jei šios funkcijos nėra, galite įpilti 100 ml baltojo acto arba 100 g sodos kristalų ir skalbimo mašiną paleisti 90 ℃ programą.

Tai buvo naudinga (3612) Skaityti daugiau

Ar galiu prijungti skalbimo mašiną prie šilto vandens išleidimo angos? Patvirtinta

Nors skalbimo mašinos tikriausiai gali priimti vandenį iki 65°C, dauguma gamintojų to nerekomenduoja. Yra skalbimo ciklų, kuriuose naudojamas šaltas vanduo. Tokiais atvejais šiltas vanduo gali pakenkti jūsų skalbimo ciklo rezultatams. Be to, daugelis skalbimo mašinų yra skirtos prijungti prie šalto vandens išleidimo angos.

Tai buvo naudinga (2850) Skaityti daugiau

Į ką turėčiau atkreipti dėmesį perkeliant skalbimo mašiną? Patvirtinta

Perkeldami skalbimo mašiną, turėtumėte pritvirtinti būgną. Galite naudoti transportavimo varžtą, kuris yra su kiekviena skalbimo mašina ir neleis būgneliui judėti mašinos viduje. Taip pat reikia išpilti visą vandenį.

Tai buvo naudinga (1413) Skaityti daugiau

Ar galiu prijungti skalbimo mašiną prie ilgintuvo? Patvirtinta

Prietaisų, kuriems reikia daug energijos, pavyzdžiui, skalbimo mašinos, negalima prijungti prie visų ilgintuvų. Pažiūrėkite, koks yra skalbimo mašinos energijos suvartojimas, kuris nurodytas vatais, ir patikrinkite, ar ilginamasis laidas gali tai atlaikyti. Yra ilginimo laidų su storesniais laidais, kurie skirti didesniems prietaisams.

Tai buvo naudinga (1115) Skaityti daugiau

Ar galiu sudėti džiovyklę ir skalbimo mašiną? Patvirtinta

Paprastai džiovyklę ir skalbimo mašiną galima sukrauti tiesiai vieną ant kitos. Tai veikia tik su priekinio pakrovimo modeliais. Tačiau tam patartina naudoti tvirtinimo priedą. Tai neleis mašinoms vibruoti ir nukristi, taip pat nepažeis apatinės mašinos.

Tai buvo naudinga (1115) Skaityti daugiau

Kuo skiriasi skalbimo-džiovinimo ir atskiros skalbimo mašinos bei džiovyklės naudojimas? Patvirtinta

Didžiausias skalbimo-džiovinimo mašinos privalumas – užima mažiau vietos. Tačiau atskira džiovykla galės išdžiovinti daugiau nei skalbyklė-džiovyklė. Skalbyklė-džiovyklė taip pat sunaudoja palyginti daugiau energijos ir reikalauja daugiau laiko.

Tai buvo naudinga (1114) Skaityti daugiau

Noriu sužinoti savo Electrolux prietaiso amžių. Kaip tai padaryti? Patvirtinta

Savo gaminio amžių galite nustatyti naudodami serijos numerį. Tai galima rasti jūsų įrenginyje. Pirmasis serijos numerio simbolis nurodo metus (ty: 1 = 2001), o du simboliai po jų nurodo gamybos savaitę (ty: 35 = tų metų 35 savaitė). Taigi serijos numeris 13500016 rodo, kad mašina yra nuo 2001 m. 35 savaitės.

Tai buvo naudinga (843) Skaityti daugiau
Vadovas Electrolux EWTS13741W Skalbimo mašina

Susiję produktai

Susijusios kategorijos