Vadovai, skirti ECG Ryžių viryklės

Žemiau rasite visus ECG Ryžių viryklės modelius, kurių vadovus turime. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo modelio nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Ar galiu naudoti pieną ryžiams virti ryžių viryklėje? Patvirtinta

Ne, dauguma prekių ženklų nerekomenduoja naudoti pieno. Pienas gali išsiplėsti ir išeiti iš ryžių viryklės per ventiliacijos angas.

Tai buvo naudinga (294) Skaityti daugiau

Ar ryžių viryklėje taip pat galiu paruošti kvinoją? Patvirtinta

Taip, daugelyje ryžių viryklių galima paruošti quinoa.

Tai buvo naudinga (176) Skaityti daugiau

Ar ryžių viryklė yra tas pats, kas greitpuodis? Patvirtinta

Nors šie du produktai yra labai panašūs, jie iš esmės skiriasi. Didžiausias skirtumas yra tas, kad greitpuodį visada galima sandariai uždaryti, o ryžių viryklę – ne.

Tai buvo naudinga (167) Skaityti daugiau

Naujausi komentarai

Vadovas ECG RZ 060 Ryžių viryklė
Jasminka Lončar 30-09-2022
Tikiuosi, kad dabar jie nemokės man 30 HRK kas mėnesį už žaidimus, kuriuos reklamuojate ir apgaudinėjate tokiu būdu nustatydami svetainę!


(Išvertė Google)
ECG RZ 060 Ryžių viryklė
Vadovas ECG RZ 060 Ryžių viryklė
Jasminka Lončar 30-09-2022
Ačiū už šią "antis" kuri parašyta didžiosiomis raidėmis SKini ir didele žalia rodykle, apačioje mėlynos linijos žaidimo mazgas, labai gerai mokate APGAUTĖTI mus pensininkus ir atimti mūsų pinigus už žaidimus! Ir failas, parašytas smulkiausiomis raidėmis, kad atsisiųstų įrenginio instrukcijas, kurių nematau net su akiniais. Pagarba jums už tokį „profesionalumą“, tarsi mums visiems būtų 15 metų, kad žinotume, jog žalia rodyklė reiškia žaidimus, o ne instrukcijas. Gėda, jūs esate pirmojo užsakymo sukčiai! Aš taip pat padengsiu, jei iš mano pensijos bus išskaičiuota 1800 HRK


(Išvertė Google)
ECG RZ 060 Ryžių viryklė