Vadovas ECG RZ 060 Ryžių viryklė

Reikia vadovo, skirto jūsų ECG RZ 060 Ryžių viryklė? Žemiau galite peržiūrėti ir nemokamai atsisiųsti PDF vadovą. Taip pat pateikiami dažniausiai užduodami klausimai, produkto įvertinimas ir naudotojų atsiliepimai, kad galėtumėte optimaliai naudotis pasirinktu produktu. Jei tai nėra norimas vadovas, susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Vadovas

pdf2htmlEX
Atsisiųsti vadovą lietuvių kalba (PDF, 0.55 MB)
(Tausokite gamtą ir spausdinkite šį vadovą tik tada, kai tai tikrai būtina)

Įvertinimas

Praneškite mums, ką manote apie ECG RZ 060 Ryžių viryklė, pateikdami produkto įvertinimą. Norite pasidalyti savo patirtimi apie šį produktą arba užduoti klausimą? Palikite komentarą puslapio apačioje.
Ar esate patenkinti šiuo ECG produktu?
Taip Ne
Būkite pirmieji įvertinę šį produktą
0 balsai

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Ar galiu naudoti pieną ryžiams virti ryžių viryklėje? Patvirtinta
Ne, dauguma prekių ženklų nerekomenduoja naudoti pieno. Pienas gali išsiplėsti ir išeiti iš ryžių viryklės per ventiliacijos angas.

Tai buvo naudinga (286)
Ar ryžių viryklėje taip pat galiu paruošti kvinoją? Patvirtinta
Taip, daugelyje ryžių viryklių galima paruošti quinoa.

Tai buvo naudinga (168)
Ar ryžių viryklė yra tas pats, kas greitpuodis? Patvirtinta
Nors šie du produktai yra labai panašūs, jie iš esmės skiriasi. Didžiausias skirtumas yra tas, kad greitpuodį visada galima sandariai uždaryti, o ryžių viryklę – ne.

Tai buvo naudinga (151)

Prisijunkite prie pokalbio apie šį produktą

Jasminka Lončar 30-09-2022
Ačiū už šią "antis" kuri parašyta didžiosiomis raidėmis SKini ir didele žalia rodykle, apačioje mėlynos linijos žaidimo mazgas, labai gerai mokate APGAUTĖTI mus pensininkus ir atimti mūsų pinigus už žaidimus! Ir failas, parašytas smulkiausiomis raidėmis, kad atsisiųstų įrenginio instrukcijas, kurių nematau net su akiniais. Pagarba jums už tokį „profesionalumą“, tarsi mums visiems būtų 15 metų, kad žinotume, jog žalia rodyklė reiškia žaidimus, o ne instrukcijas. Gėda, jūs esate pirmojo užsakymo sukčiai! Aš taip pat padengsiu, jei iš mano pensijos bus išskaičiuota 1800 HRK

atsakyti | Tai buvo naudinga (0)(Translated by Google)
Jasminka Lončar 30-09-2022
Tikiuosi, kad dabar jie nemokės man 30 HRK kas mėnesį už žaidimus, kuriuos reklamuojate ir apgaudinėjate tokiu būdu nustatydami svetainę!

Tai buvo naudinga (0)(Translated by Google)
Vadovas ECG RZ 060 Ryžių viryklė