Vadovas Tefal FW605840 Orkaitė

Reikia vadovo savo Tefal FW605840 Orkaitė? Žemiau galite nemokamai peržiūrėti ir atsisiųsti PDF vadovą lietuvių kalba. Šiuo metu šis produktas turi 5 dažniausiai užduodamus klausimus, 0 komentarų ir 0 balsų. Jei tai ne tas vadovas, kurio norite, susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Vadovas

en
fr
es
de
nl
pt
it
el
tr
hu
sr
bs
bg
sl
pl
cs
sk
hr
ru
uk
ro
ar
kk
et
lt
lv
www.tefal.com
www.moulinex.com
AIR FRYER OVEN
Online recipes
Atsisiųsti vadovą lietuvių kalba (PDF, 13.89 MB)
(Tausokite gamtą ir spausdinkite šį vadovą tik tada, kai tai tikrai būtina)

Įvertinimas

Praneškite mums, ką manote apie Tefal FW605840 Orkaitė, pateikdami produkto įvertinimą. Norite pasidalyti savo patirtimi apie šį produktą arba užduoti klausimą? Palikite komentarą puslapio apačioje.
Ar esate patenkinti Tefal FW605840 Orkaitė?
Taip Ne
Būkite pirmieji įvertinę šį produktą
0 balsai

Prisijunkite prie pokalbio apie šį produktą

Čia galite pasidalinti savo nuomone apie Tefal FW605840 Orkaitė. Jei turite klausimų, pirmiausia atidžiai perskaitykite vadovą. Užklausą dėl vadovo galite pateikti naudodami mūsų kontaktinę formą.

Daugiau apie šį vadovą

Suprantame, kad puiku turėti popierinį savo Tefal FW605840 Orkaitė vadovą. Visada galite atsisiųsti vadovą iš mūsų svetainės ir atsispausdinti patys. Jei norite turėti originalų vadovą, rekomenduojame susisiekti su Tefal. Jie gali pateikti originalų vadovą. Ar ieškote savo Tefal FW605840 Orkaitė vadovo kita kalba? Pasirinkite pageidaujamą kalbą mūsų pagrindiniame puslapyje ir ieškokite modelio numerio, kad pamatytumėte, ar jį turime.

Specifikacijos

Prekės ženklas Tefal
Modelis FW605840
Kategorija Orkaitės
Failo tipas PDF
Failo dydis 13.89 MB

Visi Tefal Orkaitės vadovai
Daugiau Orkaitės vadovų

Dažnai užduodami klausimai apie Tefal FW605840 Orkaitė

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Mano orkaitė nepakankamai įkaista, ką turėčiau daryti? Patvirtinta

Termostatas užtikrina, kad orkaitės įkaistų iki nurodytos temperatūros. Tikėtina, kad termostatas yra sugedęs. Pakeiskite. Jei kyla abejonių, susisiekite su gamintoju.

Tai buvo naudinga (2745) Skaityti daugiau

Kas yra pirolizė? Patvirtinta

Kai kurios orkaitės turi pirolizės funkciją. Tai valymo sistema, kuri degina nešvarumus ir riebalus orkaitėje naudojant labai aukštą temperatūrą. Po pirolizės visi nešvarumai pavirs pelenais ir bus lengvai pašalinami. Jei orkaitėje yra pirolizės funkcija, ją patartina naudoti 3–4 kartus per metus, kad orkaitė būtų švari.

Tai buvo naudinga (2675) Skaityti daugiau

Ar galiu vienu metu paruošti kelis gaminius naudojant daugiau grilio padėklų? Patvirtinta

Techniškai tai įmanoma. Tačiau tai priklauso nuo maisto rūšies, ar ruošimo metu reikia reguliuoti ruošimo laiką arba pakeisti padėklus įpusėjus.

Tai buvo naudinga (689) Skaityti daugiau

Kai naudoju orkaitę, dažnai lieka maisto, kuris krenta ant dugno ir sukelia dūmų. Kaip galiu to išvengti? Patvirtinta

Daugelyje orkaičių yra ir grotelės, ir kepimo skarda. Kai maistas ruošiamas ant grotelių, kepimo skardą galima padėti ant dugno, kad maisto likučiai nesudegtų ir nesukeltų dūmų.

Tai buvo naudinga (660) Skaityti daugiau

Įšilus orkaitėje kaupiasi dūmai, kodėl taip yra? Patvirtinta

Tikriausiai orkaitėje liko maisto likučių iš ankstesnio naudojimo. Iš ypač riebių maisto likučių kaitinant gali atsirasti dūmų. Kruopščiai išvalykite orkaitę.

Tai buvo naudinga (642) Skaityti daugiau
Vadovas Tefal FW605840 Orkaitė

Susiję produktai

Susijusios kategorijos