Vadovai, skirti Orkaitės

Žemiau rasite visus Orkaitės prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Mano orkaitė nepakankamai įkaista, ką turėčiau daryti? Patvirtinta
Termostatas užtikrina, kad orkaitės įkaistų iki nurodytos temperatūros. Tikėtina, kad termostatas yra sugedęs. Pakeiskite. Jei kyla abejonių, susisiekite su gamintoju.

Tai buvo naudinga (2271)
Kas yra pirolizė? Patvirtinta
Kai kurios orkaitės turi pirolizės funkciją. Tai valymo sistema, kuri degina nešvarumus ir riebalus orkaitėje naudojant labai aukštą temperatūrą. Po pirolizės visi nešvarumai pavirs pelenais ir bus lengvai pašalinami. Jei orkaitėje yra pirolizės funkcija, ją patartina naudoti 3–4 kartus per metus, kad orkaitė būtų švari.

Tai buvo naudinga (2102)
Kai naudoju orkaitę, dažnai lieka maisto, kuris krenta ant dugno ir sukelia dūmų. Kaip galiu to išvengti? Patvirtinta
Daugelyje orkaičių yra ir grotelės, ir kepimo skarda. Kai maistas ruošiamas ant grotelių, kepimo skardą galima padėti ant dugno, kad maisto likučiai nesudegtų ir nesukeltų dūmų.

Tai buvo naudinga (505)
Įšilus orkaitėje kaupiasi dūmai, kodėl taip yra? Patvirtinta
Tikriausiai orkaitėje liko maisto likučių iš ankstesnio naudojimo. Iš ypač riebių maisto likučių kaitinant gali atsirasti dūmų. Kruopščiai išvalykite orkaitę.

Tai buvo naudinga (504)
Ar galiu vienu metu paruošti kelis gaminius naudojant daugiau grilio padėklų? Patvirtinta
Techniškai tai įmanoma. Tačiau tai priklauso nuo maisto rūšies, ar ruošimo metu reikia reguliuoti ruošimo laiką arba pakeisti padėklus įpusėjus.

Tai buvo naudinga (504)