Linksys Maršrutizatoriai vadovai

Žemiau rasite visus Linksys Maršrutizatoriai modelius, kurių vadovus turime. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo modelio nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kaip galiu pagerinti maršrutizatoriaus signalą? Patvirtinta

Pirmiausia pabandykite pakoreguoti maršrutizatoriaus vietą ir padėtį, kad pagerintumėte signalą. Jei tai nepavyksta, dažnai galima pakeisti belaidį maršruto parinktuvo kanalą. Yra tikimybė, kad kiti belaidžiai įrenginiai naudos tą patį belaidį kanalą, todėl gali sumažėti signalo stiprumas.

Tai buvo naudinga (1199) Skaityti daugiau

Kuo maršrutizatorius skiriasi nuo modemo? Patvirtinta

Modemas palengvina ryšį su internetu per jūsų teikėją. Maršrutizatorius paskirsto šį signalą skirtingiems tinklo įrenginiams. Dauguma šiuolaikinių maršrutizatorių turi įmontuotą modemą.

Tai buvo naudinga (143) Skaityti daugiau

Naujausi komentarai

Vadovas Linksys EA7300 Maršrutizatorius
AmGa 21-12-2022
Sveiki, dėl VoWifi naudojimo gsm įrenginyje, turiu pakeisti nustatymą iš 5GHz į 2,4 GHz. Vartotojai klasifikuojami kompiuteryje esančioje programoje. Mano gsm yra ir 5, ir 2.4. Bet aš turiu 5 ir 2.4 nustatymą tą patį pavadinimą ir slaptažodį. „Wi-Fi“ šiuo metu naudoja televizija, PS, GSM. Jei pakeisiu vardą ir slaptažodį (2,4 ir 5 atskirai), kas atsitiks visuose įrenginiuose? Ar mes juos užregistruosime specialiai 5 ar 2,4 GHz be jokių problemų? Tv, PS, ar geriau nustatyti 5 GHz? Ar yra dar ko nors, ko turėčiau saugotis.


(Išvertė Google)
Linksys EA7300 Maršrutizatorius
Vadovas Linksys E5350 Maršrutizatorius
Евгений 01-10-2022
Viskas būtų gerai, tik Linksys E5350 instrukcija anglų kalba. Taip, ir internete nėra vaizdo įrašo, kaip prijungti šį maršrutizatorių.


(Išvertė Google)
Linksys E5350 Maršrutizatorius