Maršrutizatoriai vadovai

Žemiau rasite visus Maršrutizatoriai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kaip galiu pagerinti maršrutizatoriaus signalą? Patvirtinta

Pirmiausia pabandykite pakoreguoti maršrutizatoriaus vietą ir padėtį, kad pagerintumėte signalą. Jei tai nepavyksta, dažnai galima pakeisti belaidį maršruto parinktuvo kanalą. Yra tikimybė, kad kiti belaidžiai įrenginiai naudos tą patį belaidį kanalą, todėl gali sumažėti signalo stiprumas.

Tai buvo naudinga (1200) Skaityti daugiau

Kuo maršrutizatorius skiriasi nuo modemo? Patvirtinta

Modemas palengvina ryšį su internetu per jūsų teikėją. Maršrutizatorius paskirsto šį signalą skirtingiems tinklo įrenginiams. Dauguma šiuolaikinių maršrutizatorių turi įmontuotą modemą.

Tai buvo naudinga (145) Skaityti daugiau