Vadovas Hilti TE 4-A22 Rotacinis plaktukas

Reikia vadovo, skirto jūsų Hilti TE 4-A22 Rotacinis plaktukas? Žemiau galite peržiūrėti ir nemokamai atsisiųsti PDF vadovą. Taip pat pateikiami dažniausiai užduodami klausimai, produkto įvertinimas ir naudotojų atsiliepimai, kad galėtumėte optimaliai naudotis pasirinktu produktu. Jei tai nėra norimas vadovas, susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Vadovas

TE 4-A22
Bedienungsanleitung de
Operating instructions en
Mode d’emploi fr
Istruzioni d’uso it
Manual de instrucciones es
Manual de instruções pt
Gebruiksaanwijzing nl
Brugsanvisning da
Bruksanvisning sv
Bruksanvisning no
Käyttöohje fi
Οδηγιες χρησεως el
Lietošanas pamācība lv
Instrukcija lt
Kasutusjuhend et
Printed: 08.07.2013 | Doc-Nr: PUB / 5070982 / 000 / 02
Atsisiųsti vadovą lietuvių kalba (PDF, 6.99 MB)
(Tausokite gamtą ir spausdinkite šį vadovą tik tada, kai tai tikrai būtina)

Įvertinimas

Praneškite mums, ką manote apie Hilti TE 4-A22 Rotacinis plaktukas, pateikdami produkto įvertinimą. Norite pasidalyti savo patirtimi apie šį produktą arba užduoti klausimą? Palikite komentarą puslapio apačioje.
Ar esate patenkinti Hilti TE 4-A22 Rotacinis plaktukas?
Taip Ne
Būkite pirmieji įvertinę šį produktą
0 balsai

Daugiau apie šį vadovą

Suprantame, kad puiku turėti popierinį savo Hilti TE 4-A22 Rotacinis plaktukas vadovą. Visada galite atsisiųsti vadovą iš mūsų svetainės ir atsispausdinti patys. Jei norite turėti originalų vadovą, rekomenduojame susisiekti su Hilti. Jie gali pateikti originalų vadovą. Ar ieškote savo Hilti TE 4-A22 Rotacinis plaktukas vadovo kita kalba? Pasirinkite pageidaujamą kalbą mūsų pagrindiniame puslapyje ir ieškokite modelio numerio, kad pamatytumėte, ar jį turime.

Specifikacijos

Prekės ženklas Hilti
Modelis TE 4-A22
Kategorija Rotaciniai plaktukai
Failo tipas PDF
Failo dydis 6.99 MB

Visi Hilti Rotaciniai plaktukai vadovai
Daugiau Rotaciniai plaktukai vadovų

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kuo skiriasi smūginis grąžtas ir sukamasis plaktukas? Patvirtinta

Smūginiai grąžtai gali būti naudojami gręžiant skyles plytose ir skiedinio sienose. Norėdami gręžti skyles betoninėse sienose, jums reikia sukamojo plaktuko.

Tai buvo naudinga (183) Skaityti daugiau

Ką reiškia džaulis (J) kalbant apie sukamuosius plaktukus? Patvirtinta

Džaulio skaičius rodo sukamojo plaktuko smūgio energiją. Norint išgręžti įprastas skyles betone, pakanka 2,2 J sukamojo plaktuko.

Tai buvo naudinga (117) Skaityti daugiau

Ar naudojant gręžtuvą reikia dėvėti klausos apsaugos priemones? Patvirtinta

Taip, tu turėtum. Nors gręžtuvo skleidžiamo triukšmo kiekis gali skirtis priklausomai nuo prekės ženklų ir modelių, ilgalaikis stiprus triukšmas gali sukelti negrįžtamus klausos pažeidimus. Štai kodėl verta nešioti klausos apsaugos priemones.

Tai buvo naudinga (76) Skaityti daugiau

Ar galiu elektrinius įrankius laikyti pastogėje ar garaže? Patvirtinta

Paprastai elektrinius įrankius galite laikyti pastogėje ar garaže, net jei jie ten kartais užšąla. Tačiau elektrinio įrankio naudojimo trukmei geriau jį laikyti sausoje vietoje be didelių temperatūros svyravimų. Tvarte ar garaže dėl temperatūros skirtumų gali susidaryti kondensatas, dėl kurio gali atsirasti rūdžių. Be to, baterijomis veikiantys įrankiai tarnauja trumpiau ir nesikrauna taip gerai esant labai žemai temperatūrai. Kad įsitikintumėte, kaip reikia laikyti elektrinį įrankį, visada atidžiai perskaitykite vartotojo vadovą.

Tai buvo naudinga (6) Skaityti daugiau

Prisijunkite prie pokalbio apie šį produktą

Čia galite pasidalinti savo nuomone apie Hilti TE 4-A22 Rotacinis plaktukas. Jei turite klausimų, pirmiausia atidžiai perskaitykite vadovą. Užklausą dėl vadovo galite pateikti naudodami mūsų kontaktinę formą.

Vadovas Hilti TE 4-A22 Rotacinis plaktukas

Susiję produktai

Susijusios kategorijos