Vadovas Hilti TE 1 Rotacinis plaktukas

Reikia vadovo, skirto jūsų Hilti TE 1 Rotacinis plaktukas? Žemiau galite peržiūrėti ir nemokamai atsisiųsti PDF vadovą. Taip pat pateikiami dažniausiai užduodami klausimai, produkto įvertinimas ir naudotojų atsiliepimai, kad galėtumėte optimaliai naudotis pasirinktu produktu. Jei tai nėra norimas vadovas, susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Vadovas

pdf2htmlEX
Atsisiųsti vadovą lietuvių kalba (PDF, 5.5 MB)
(Tausokite gamtą ir spausdinkite šį vadovą tik tada, kai tai tikrai būtina)

Įvertinimas

Praneškite mums, ką manote apie Hilti TE 1 Rotacinis plaktukas, pateikdami produkto įvertinimą. Norite pasidalyti savo patirtimi apie šį produktą arba užduoti klausimą? Palikite komentarą puslapio apačioje.
Ar esate patenkinti Hilti TE 1 Rotacinis plaktukas?
Taip Ne
100%
0%
1 balsas

Daugiau apie šį vadovą

Suprantame, kad puiku turėti popierinį savo Hilti TE 1 Rotacinis plaktukas vadovą. Visada galite atsisiųsti vadovą iš mūsų svetainės ir atsispausdinti patys. Jei norite turėti originalų vadovą, rekomenduojame susisiekti su Hilti. Jie gali pateikti originalų vadovą. Ar ieškote savo Hilti TE 1 Rotacinis plaktukas vadovo kita kalba? Pasirinkite pageidaujamą kalbą mūsų pagrindiniame puslapyje ir ieškokite modelio numerio, kad pamatytumėte, ar jį turime.

Specifikacijos

Prekės ženklas Hilti
Modelis TE 1
Kategorija Rotaciniai plaktukai
Failo tipas PDF
Failo dydis 5.5 MB

Visi Hilti Rotaciniai plaktukai vadovai
Daugiau Rotaciniai plaktukai vadovų

Dažnai užduodami klausimai apie Hilti TE 1 Rotacinis plaktukas

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kuo skiriasi smūginis grąžtas ir sukamasis plaktukas? Patvirtinta
Smūginiai grąžtai gali būti naudojami gręžiant skyles plytose ir skiedinio sienose. Norėdami gręžti skyles betoninėse sienose, jums reikia sukamojo plaktuko.

Tai buvo naudinga (171) Skaityti daugiau
Ką reiškia džaulis (J) kalbant apie sukamuosius plaktukus? Patvirtinta
Džaulio skaičius rodo sukamojo plaktuko smūgio energiją. Norint išgręžti įprastas skyles betone, pakanka 2,2 J sukamojo plaktuko.

Tai buvo naudinga (107) Skaityti daugiau
Ar naudojant gręžtuvą reikia dėvėti klausos apsaugos priemones? Patvirtinta
Taip, tu turėtum. Nors gręžtuvo skleidžiamo triukšmo kiekis gali skirtis priklausomai nuo prekės ženklų ir modelių, ilgalaikis stiprus triukšmas gali sukelti negrįžtamus klausos pažeidimus. Štai kodėl verta nešioti klausos apsaugos priemones.

Tai buvo naudinga (66) Skaityti daugiau

Prisijunkite prie pokalbio apie šį produktą

Čia galite pasidalinti savo nuomone apie Hilti TE 1 Rotacinis plaktukas. Jei turite klausimų, pirmiausia atidžiai perskaitykite vadovą. Užklausą dėl vadovo galite pateikti naudodami mūsų kontaktinę formą.

Vadovas Hilti TE 1 Rotacinis plaktukas