Electrolux Vyno spintos vadovai

Žemiau rasite visus Electrolux Vyno spintos modelius, kurių vadovus turime. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo modelio nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Noriu sužinoti savo Electrolux prietaiso amžių. Kaip tai padaryti? Patvirtinta

Savo gaminio amžių galite nustatyti naudodami serijos numerį. Tai galima rasti jūsų įrenginyje. Pirmasis serijos numerio simbolis nurodo metus (ty: 1 = 2001), o du simboliai po jų nurodo gamybos savaitę (ty: 35 = tų metų 35 savaitė). Taigi serijos numeris 13500016 rodo, kad mašina yra nuo 2001 m. 35 savaitės.

Tai buvo naudinga (847) Skaityti daugiau

Ar galiu laikyti raudonąjį ir baltąjį vyną toje pačioje vyno spintelėje? Patvirtinta

Taip. Raudonasis ir baltasis vynas patiekiamas skirtingomis temperatūromis, tačiau ideali laikymo temperatūra yra ta pati – 12°C.

Tai buvo naudinga (284) Skaityti daugiau

Jei noriu, kad mano šaldytuvas-šaldiklis būtų šaltesnis, ar turėčiau pasirinkti aukštesnį ar žemesnį nustatymą? Patvirtinta

Daugumoje šaldytuvų-šaldiklių didesnis nustatymas reiškia, kad mašina vėsins sunkiau. Nustačius žemesnį nustatymą, aparatas vėsins mažiau, o temperatūra šaldytuve-šaldiklyje bus aukštesnė.

Tai buvo naudinga (203) Skaityti daugiau

Nusipirkau naują vyno spintelę, ar galiu ją iš karto įjungti? Patvirtinta

Ne, vyno spintelė turi stovėti vertikalioje padėtyje mažiausiai 4 valandas, kad ją būtų galima įjungti. Taip yra todėl, kad aušinimo skystis turi nusistovėti.

Tai buvo naudinga (165) Skaityti daugiau

Per kiek laiko šaldytuvas pasiekia nustatytą temperatūrą, kai jį įjungiau? Patvirtinta

Tai priklauso nuo šaldytuvo dydžio, amžiaus ir modelio. Gali praeiti nuo kelių valandų iki 24 valandų, kol šaldytuvas pasieks nustatytą temperatūrą. Procesą galima paspartinti į šaldytuvą įdėjus negendančių prekių. Temperatūros šaldytuve negalima tinkamai išmatuoti jaučiant viduje esantį orą. Geriausias būdas sužinoti, ar šaldytuvas pasiekė nustatytą temperatūrą – į šaldytuvą įdėti stiklinę vandens su termometru.

Tai buvo naudinga (141) Skaityti daugiau