Vadovai, skirti Vyno spintos

Žemiau rasite visus Vyno spintos prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Ar galiu laikyti raudonąjį ir baltąjį vyną toje pačioje vyno spintelėje? Patvirtinta
Taip. Raudonasis ir baltasis vynas patiekiamas skirtingomis temperatūromis, tačiau ideali laikymo temperatūra yra ta pati – 12°C.

Tai buvo naudinga (249)
Jei noriu, kad mano šaldytuvas-šaldiklis būtų šaltesnis, ar turėčiau pasirinkti aukštesnį ar žemesnį nustatymą? Patvirtinta
Daugumoje šaldytuvų-šaldiklių didesnis nustatymas reiškia, kad mašina vėsins sunkiau. Nustačius žemesnį nustatymą, aparatas vėsins mažiau, o temperatūra šaldytuve-šaldiklyje bus aukštesnė.

Tai buvo naudinga (168)
Nusipirkau naują vyno spintelę, ar galiu ją iš karto įjungti? Patvirtinta
Ne, vyno spintelė turi stovėti vertikalioje padėtyje mažiausiai 4 valandas, kad ją būtų galima įjungti. Taip yra todėl, kad aušinimo skystis turi nusistovėti.

Tai buvo naudinga (141)
Per kiek laiko šaldytuvas pasiekia nustatytą temperatūrą, kai jį įjungiau? Patvirtinta
Tai priklauso nuo šaldytuvo dydžio, amžiaus ir modelio. Gali praeiti nuo kelių valandų iki 24 valandų, kol šaldytuvas pasieks nustatytą temperatūrą. Procesą galima paspartinti į šaldytuvą įdėjus negendančių prekių. Temperatūros šaldytuve negalima tinkamai išmatuoti jaučiant viduje esantį orą. Geriausias būdas sužinoti, ar šaldytuvas pasiekė nustatytą temperatūrą – į šaldytuvą įdėti stiklinę vandens su termometru.

Tai buvo naudinga (118)