Electrolux Rankiniai dulkių siurbliai vadovai

Žemiau rasite visus Electrolux Rankiniai dulkių siurbliai modelius, kurių vadovus turime. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo modelio nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Noriu sužinoti savo Electrolux prietaiso amžių. Kaip tai padaryti? Patvirtinta

Savo gaminio amžių galite nustatyti naudodami serijos numerį. Tai galima rasti jūsų įrenginyje. Pirmasis serijos numerio simbolis nurodo metus (ty: 1 = 2001), o du simboliai po jų nurodo gamybos savaitę (ty: 35 = tų metų 35 savaitė). Taigi serijos numeris 13500016 rodo, kad mašina yra nuo 2001 m. 35 savaitės.

Tai buvo naudinga (847) Skaityti daugiau

Ar galiu naudoti įprastą dulkių siurblį pelenams susiurbti? Patvirtinta

Ne, tai visiškai neįmanoma. Pelenai, kurie atrodo atvėsę, viduje gali būti šilti arba net karšti. Įprastas dulkių siurblys tam nėra skirtas ir gali sukelti gaisrą. Be to, įprastų dulkių siurblių filtrai ne visada tinka itin mažoms dalelėms, tokioms kaip pelenai, sulaikyti. Tada jis gali pasiekti dulkių siurblio variklį ir sugadinti.

Tai buvo naudinga (32) Skaityti daugiau

Kas yra HEPA? Patvirtinta

HEPA reiškia High-Efficiency Particulate Air. Daugelis dulkių siurblių turi HEPA filtrą. HEPA filtras sulaikys mažiausiai 85% ir daugiausia 99,999995% visų 0,3 mikrometro (µm) ir didesnių dalelių.

Tai buvo naudinga (30) Skaityti daugiau

Naujausi komentarai

Vadovas Electrolux ZB6106WDB Rapido Rankinis dulkių siurblys
Norbert 07-10-2022
Nusipirkau rankinį dulkių siurblį Elektrolux ZB6106WDB (FR 72 LIWD), 7,2 V. Pridedama instrukcija skirta kitokio tipo dulkių siurbliui. Nežinau kuo vadovautis. Mano gaminyje yra dvi lemputės kairėje, mažesnės dešinėje ir didesnės dešinėje. Kol kas įjungus dulkių siurblį krauti užsidega tik didesnė dešinėje. Kairysis indikatorius (nežinau kam jis skirtas) dar neužsidega. Man svarbiausia, kiek laiko reikia įkrauti, kad ko nors nesugadinčiau. Ačiū tau už patarimą.


(Išvertė Google)
Electrolux ZB6106WDB Rapido Rankinis dulkių siurblys
Vadovas Electrolux ZB4104WD Rapido Rankinis dulkių siurblys
momo 29-03-2022
Ką tik nunešiau į sąvartyną. pirktas 2016m gale,gerai veikė 5metus nekeičiau originalaus filtro kuris kainavo 15e dulkių siurbliui po 60e reguliariai valiau.vieną dieną nebepakrovė.galvojau ardyti keisti baterija, bet neįmanoma ten buvo ne varžtai, o kažkokios tuščiavidurės galvutės smeigės.todėl jo atsisakiau. gėda


(Išvertė Google)
Electrolux ZB4104WD Rapido Rankinis dulkių siurblys