Rankiniai dulkių siurbliai vadovai

Žemiau rasite visus Rankiniai dulkių siurbliai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Ar galiu naudoti įprastą dulkių siurblį pelenams susiurbti? Patvirtinta

Ne, tai visiškai neįmanoma. Pelenai, kurie atrodo atvėsę, viduje gali būti šilti arba net karšti. Įprastas dulkių siurblys tam nėra skirtas ir gali sukelti gaisrą. Be to, įprastų dulkių siurblių filtrai ne visada tinka itin mažoms dalelėms, tokioms kaip pelenai, sulaikyti. Tada jis gali pasiekti dulkių siurblio variklį ir sugadinti.

Tai buvo naudinga (31) Skaityti daugiau

Kas yra HEPA? Patvirtinta

HEPA reiškia High-Efficiency Particulate Air. Daugelis dulkių siurblių turi HEPA filtrą. HEPA filtras sulaikys mažiausiai 85% ir daugiausia 99,999995% visų 0,3 mikrometro (µm) ir didesnių dalelių.

Tai buvo naudinga (29) Skaityti daugiau