Electrolux Gilios gruzdintuvės vadovai

Žemiau rasite visus Electrolux Gilios gruzdintuvės modelius, kurių vadovus turime. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo modelio nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kaip dažnai turėčiau keisti riebalus ar aliejų gruzdintuvėje? Patvirtinta

Norint pasiekti optimalų rezultatą, jei gaminate užkandžius, riebalus ar aliejų patartina keisti kas 8 kepimo seansus. Jei kepate bulvytes, riebalus ar aliejų galima keisti kas 12 kepimo seansų.

Tai buvo naudinga (1009) Skaityti daugiau

Noriu sužinoti savo Electrolux prietaiso amžių. Kaip tai padaryti? Patvirtinta

Savo gaminio amžių galite nustatyti naudodami serijos numerį. Tai galima rasti jūsų įrenginyje. Pirmasis serijos numerio simbolis nurodo metus (ty: 1 = 2001), o du simboliai po jų nurodo gamybos savaitę (ty: 35 = tų metų 35 savaitė). Taigi serijos numeris 13500016 rodo, kad mašina yra nuo 2001 m. 35 savaitės.

Tai buvo naudinga (843) Skaityti daugiau

Ar galiu gruzdintuvės vidų išvalyti šveitikliu? Patvirtinta

Ne. Dauguma gruzdintuvų turi specialų sluoksnį, kurį galima pažeisti šveitikliu arba abrazyviniu valikliu. Naudokite tik minkštąją šveitiklio pusę arba drėgną servetėlę.

Tai buvo naudinga (412) Skaityti daugiau

Kas yra „šaltoji zona“ mano gruzdintuvėje? Patvirtinta

Keptuvėse su šalta zona dalis aliejaus yra žemiau kaitinimo elemento. Ši aliejaus dalis išlieka šaltesnė nei viršutinė dalis. Trupiniai plūduriuos į dugną ir atsidurs šioje šaltoje zonoje, todėl aliejus ilgiau išliks švarus.

Tai buvo naudinga (390) Skaityti daugiau

Naujausi komentarai

Vadovas Electrolux E6AF1-4ST Gili gruzdintuvė
Zehra 08-05-2022
Sveiki, pirkau electrolux oro gruzdintuva, kazkada salia skrudintuvu neapkepo, padariau, norejau daryt, bet neveikia net skaitmeninis ekranas neatejo ka daryti, tik nusipirkau


(Išvertė Google)
Electrolux E6AF1-4ST Gili gruzdintuvė