Vadovai, skirti Gilios gruzdintuvės

Žemiau rasite visus Gilios gruzdintuvės prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kaip dažnai turėčiau keisti riebalus ar aliejų gruzdintuvėje? Patvirtinta
Norint pasiekti optimalų rezultatą, jei gaminate užkandžius, riebalus ar aliejų patartina keisti kas 8 kepimo seansus. Jei kepate bulvytes, riebalus ar aliejų galima keisti kas 12 kepimo seansų.

Tai buvo naudinga (911)
Ar galiu gruzdintuvės vidų išvalyti šveitikliu? Patvirtinta
Ne. Dauguma gruzdintuvų turi specialų sluoksnį, kurį galima pažeisti šveitikliu arba abrazyviniu valikliu. Naudokite tik minkštąją šveitiklio pusę arba drėgną servetėlę.

Tai buvo naudinga (339)
Kas yra „šaltoji zona“ mano gruzdintuvėje? Patvirtinta
Keptuvėse su šalta zona dalis aliejaus yra žemiau kaitinimo elemento. Ši aliejaus dalis išlieka šaltesnė nei viršutinė dalis. Trupiniai plūduriuos į dugną ir atsidurs šioje šaltoje zonoje, todėl aliejus ilgiau išliks švarus.

Tai buvo naudinga (317)