Junker Diapazonai vadovai

Žemiau rasite visus Junker Diapazonai modelius, kurių vadovus turime. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo modelio nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kodėl mano diapazone esantis uždegimas skleidžia spragtelėjimą? Patvirtinta

Jei diapazonas buvo išvalytas dideliu kiekiu vandens, rankenėlės galėjo sušlapti ir suaktyvinti uždegimą. Leiskite rankenėlėms išdžiūti. Jei problema išlieka, turėtumėte susisiekti su gamintoju.

Tai buvo naudinga (1087) Skaityti daugiau

Mano asortimente esanti orkaitė neįšyla pakankamai, ką turėčiau daryti? Patvirtinta

Termostatas užtikrina, kad orkaitės įkaistų iki nurodytos temperatūros. Tikėtina, kad termostatas yra sugedęs. Pakeiskite. Jei kyla abejonių, susisiekite su gamintoju.

Tai buvo naudinga (1053) Skaityti daugiau

Kokias keptuves galima naudoti indukciniame diapazone? Patvirtinta

Apskritai visos magnetinės keptuvės gali būti naudojamos indukciniame diapazone. Beveik visos naujos keptuvės yra tinkamos indukcijai.

Tai buvo naudinga (861) Skaityti daugiau

Mano asortimente yra maitinimo kištukas, kuris netelpa į įprastą lizdą. Ką turėčiau daryti? Patvirtinta

Daugelis elektrinių viryklių (ir keraminių, ir indukcinių) turi skirtingą kištuką. Taip yra todėl, kad šiems prietaisams reikia daug energijos. Prietaisą montuoti turi atlikti profesionalai.

Tai buvo naudinga (464) Skaityti daugiau

Kas yra pirolizė? Patvirtinta

Kai kurios orkaitės turi pirolizės funkciją. Tai valymo sistema, kuri degina nešvarumus ir riebalus orkaitėje naudojant labai aukštą temperatūrą. Po pirolizės visi nešvarumai pavirs pelenais ir bus lengvai pašalinami. Jei orkaitėje yra pirolizės funkcija, ją patartina naudoti 3–4 kartus per metus, kad orkaitė būtų švari.

Tai buvo naudinga (404) Skaityti daugiau

Ar galiu prijungti diapazoną prie ilginamojo laido? Patvirtinta

Prietaisų, kuriems reikia daug energijos, pavyzdžiui, diapazono, negalima prijungti prie visų ilgintuvų. Pažiūrėkite, koks yra diapazono energijos suvartojimas, kuris nurodytas vatais, ir patikrinkite, ar ilginamasis laidas gali tai susidoroti. Yra ilginimo laidų su storesniais laidais, kurie skirti didesniems prietaisams.

Tai buvo naudinga (207) Skaityti daugiau

Ar galiu vienu metu paruošti kelis gaminius naudojant daugiau grilio padėklų? Patvirtinta

Techniškai tai įmanoma. Tačiau tai priklauso nuo maisto rūšies, ar ruošimo metu reikia reguliuoti ruošimo laiką arba pakeisti padėklus įpusėjus.

Tai buvo naudinga (191) Skaityti daugiau

Kai naudoju orkaitę, dažnai lieka maisto, kuris krenta ant dugno ir sukelia dūmų. Kaip galiu to išvengti? Patvirtinta

Daugelyje orkaičių yra ir grotelės, ir kepimo skarda. Kai maistas ruošiamas ant grotelių, kepimo skardą galima padėti ant dugno, kad maisto likučiai nesudegtų ir nesukeltų dūmų.

Tai buvo naudinga (191) Skaityti daugiau