Vadovas Junker JH13AA50 Diapazonas

Reikia vadovo, skirto jūsų Junker JH13AA50 Diapazonas? Žemiau galite peržiūrėti ir nemokamai atsisiųsti PDF vadovą. Taip pat pateikiami dažniausiai užduodami klausimai, produkto įvertinimas ir naudotojų atsiliepimai, kad galėtumėte optimaliai naudotis pasirinktu produktu. Jei tai nėra norimas vadovas, susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Vadovas

Atsisiųsti vadovą lietuvių kalba (PDF, 1.1 MB)
(Tausokite gamtą ir spausdinkite šį vadovą tik tada, kai tai tikrai būtina)

Įvertinimas

Praneškite mums, ką manote apie Junker JH13AA50 Diapazonas, pateikdami produkto įvertinimą. Norite pasidalyti savo patirtimi apie šį produktą arba užduoti klausimą? Palikite komentarą puslapio apačioje.
Ar esate patenkinti šiuo Junker produktu?
Taip Ne
Būkite pirmieji įvertinę šį produktą
0 balsai

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kodėl mano diapazone esantis uždegimas skleidžia spragtelėjimą? Patvirtinta
Jei diapazonas buvo išvalytas dideliu kiekiu vandens, rankenėlės galėjo sušlapti ir suaktyvinti uždegimą. Leiskite rankenėlėms išdžiūti. Jei problema išlieka, turėtumėte susisiekti su gamintoju.

Tai buvo naudinga (991)
Mano asortimente esanti orkaitė neįšyla pakankamai, ką turėčiau daryti? Patvirtinta
Termostatas užtikrina, kad orkaitės įkaistų iki nurodytos temperatūros. Tikėtina, kad termostatas yra sugedęs. Pakeiskite. Jei kyla abejonių, susisiekite su gamintoju.

Tai buvo naudinga (922)
Kokias keptuves galima naudoti indukciniame diapazone? Patvirtinta
Apskritai visos magnetinės keptuvės gali būti naudojamos indukciniame diapazone. Beveik visos naujos keptuvės yra tinkamos indukcijai.

Tai buvo naudinga (804)
Mano asortimente yra maitinimo kištukas, kuris netelpa į įprastą lizdą. Ką turėčiau daryti? Patvirtinta
Daugelis elektrinių viryklių (ir keraminių, ir indukcinių) turi skirtingą kištuką. Taip yra todėl, kad šiems prietaisams reikia daug energijos. Prietaisą montuoti turi atlikti profesionalai.

Tai buvo naudinga (409)
Kas yra pirolizė? Patvirtinta
Kai kurios orkaitės turi pirolizės funkciją. Tai valymo sistema, kuri degina nešvarumus ir riebalus orkaitėje naudojant labai aukštą temperatūrą. Po pirolizės visi nešvarumai pavirs pelenais ir bus lengvai pašalinami. Jei orkaitėje yra pirolizės funkcija, ją patartina naudoti 3–4 kartus per metus, kad orkaitė būtų švari.

Tai buvo naudinga (354)
Ar galiu vienu metu paruošti kelis gaminius naudojant daugiau grilio padėklų? Patvirtinta
Techniškai tai įmanoma. Tačiau tai priklauso nuo maisto rūšies, ar ruošimo metu reikia reguliuoti ruošimo laiką arba pakeisti padėklus įpusėjus.

Tai buvo naudinga (167)
Kai naudoju orkaitę, dažnai lieka maisto, kuris krenta ant dugno ir sukelia dūmų. Kaip galiu to išvengti? Patvirtinta
Daugelyje orkaičių yra ir grotelės, ir kepimo skarda. Kai maistas ruošiamas ant grotelių, kepimo skardą galima padėti ant dugno, kad maisto likučiai nesudegtų ir nesukeltų dūmų.

Tai buvo naudinga (167)
Ar galiu prijungti diapazoną prie ilginamojo laido? Patvirtinta
Prietaisų, kuriems reikia daug energijos, pavyzdžiui, diapazono, negalima prijungti prie visų ilgintuvų. Pažiūrėkite, koks yra diapazono energijos suvartojimas, kuris nurodytas vatais, ir patikrinkite, ar ilginamasis laidas gali tai susidoroti. Yra ilginimo laidų su storesniais laidais, kurie skirti didesniems prietaisams.

Tai buvo naudinga (167)

Prisijunkite prie pokalbio apie šį produktą

Vadovas Junker JH13AA50 Diapazonas