Playmobil vadovai

Žemiau rasite visas Playmobil temas, kurių konstravimo instrukcijas turime. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamos temos nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kaip išvengti Playmobil žaislų spalvos išblukimo? Patvirtinta

Du didžiausi Playmobil žaislų plastiko spalvos pasikeitimai yra ilgalaikis saulės spindulių ir cigarečių dūmų poveikis. Stenkitės jų sumažinti saugodami Playmobil.

Tai buvo naudinga (967) Skaityti daugiau

Koks yra geriausias būdas išvalyti Playmobil dalis? Patvirtinta

Playmobil pataria gabalėlius valyti rankomis šiltu vandeniu arba drėgna šluoste, galima naudoti švelniu plovikliu. Niekada nedėkite plytų į skalbimo mašiną ar indaplovę. Po to leiskite plytoms išdžiūti. Elektrines dalis galima valyti tik sausa šluoste.

Tai buvo naudinga (738) Skaityti daugiau

Nuo kokio amžiaus Playmobil tinka žaisti? Patvirtinta

Dauguma Playmobil rinkinių tinka žaisti nuo 4 metų ir vyresni, nes juose yra mažų dalių. Specialusis 1.2.3. tema tinka 1,5 metų ir vyresniems vaikams. Rekomenduojamas amžius visada nurodomas ant dėžutės.

Tai buvo naudinga (421) Skaityti daugiau