Lego vadovai

Žemiau rasite visas Lego temas, kurių konstravimo instrukcijas turime. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamos temos nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Mano rinkinyje trūksta Lego kaladėlės, kur galėčiau užsisakyti atsarginę? Patvirtinta

„Lego“ turi paslaugą, kurioje galite užsisakyti atskiras kaladėles arba susisiekti su jais, kai jūsų komplekte trūksta kaladėlės. Norėdami gauti daugiau informacijos, pažiūrėkite į jų svetainę.

Tai buvo naudinga (4688) Skaityti daugiau

Kaip galiu apsaugoti savo „Lego“ žaislus nuo spalvos? Patvirtinta

Du didžiausi „Lego“ žaislų plastiko spalvos pokyčiai yra ilgalaikis saulės spindulių ir cigarečių dūmų poveikis. Stenkitės jų sumažinti saugodami Playmobil.

Tai buvo naudinga (1795) Skaityti daugiau

Koks yra geriausias būdas išvalyti „Lego“ kaladėles? Patvirtinta

„Lego“ pataria plyteles valyti rankomis su vandeniu (ne šiltesniu nei 40°C) ir švelnia plovimo priemone. Niekada nedėkite plytų į skalbimo mašiną ar indaplovę. Po to leiskite plytoms išdžiūti. Elektrines dalis galima valyti tik sausa šluoste.

Tai buvo naudinga (1673) Skaityti daugiau

Sukūręs naują „Lego“ rinkinį, visada turiu keletą mažų gabalėlių. Ar pamiršau juos panaudoti? Patvirtinta

Ne, daugelyje naujų „Lego“ rinkinių yra atsarginių dalių mažesnėms detalėms.

Tai buvo naudinga (1409) Skaityti daugiau

Koks yra geriausias būdas klijuoti lipdukus ant Lego? Patvirtinta

Kad būtų galima pakeisti lipdukų padėtį, vietą, kurioje norite klijuoti lipduką, patartina patepti stiklo valikliu. Kai lipdukas bus tinkamoje vietoje, leiskite jam išdžiūti ir jis prilips.

Tai buvo naudinga (1217) Skaityti daugiau

Kur galiu rasti savo „Lego“ rinkinio dalių sąrašą? Patvirtinta

Daugelio šiuolaikinių Lego instrukcijų knygelės pabaigoje yra dalių sąrašas. Jei yra kelios brošiūros, sąrašą galima rasti PDF viduryje.

Tai buvo naudinga (1164) Skaityti daugiau

Ar Lego ir Duplo kaladėlės gali būti naudojamos kartu? Patvirtinta

Taip, Lego ir Duplo kaladėlės yra suderinamos. Lego kaladėlės tinka ant Duplo kaladėlių su tuščiavidurėmis smeigėmis. „Duplo“ kaladėlės geriausiai tinka ant didesnių „Lego“ kaladėlių ir gali atsilaisvinti nuo mažesnių „Lego“ kaladėlių.

Tai buvo naudinga (1046) Skaityti daugiau

Nuo kokio amžiaus Lego tinka žaisti? Patvirtinta

Dauguma „Lego“ rinkinių tinka žaisti nuo 4 metų ir vyresni, nes juose yra mažų dalių. Speciali Duplo tema tinka 1,5 metų ir vyresniems vaikams. Rekomenduojamas amžius visada nurodomas ant dėžutės.

Tai buvo naudinga (982) Skaityti daugiau

Kur galiu rasti daugiau informacijos apie savo „Lego“ rinkinį ar „Lego“ dalį? Patvirtinta

Jei norite sužinoti apie „Lego“ rinkinį ar dalį, pvz., jo gamybos metus, kiek rinkinio dalių, atsargines dalis ar kokiuose kituose rinkiniuose galima rasti tam tikrą detalę, BrickLink.com yra geriausia vieta. BrickLink.com yra svetainė su beveik visa informacija apie „Lego“ rinkinius ir dalis ir yra „Lego Group“ dalis.

Tai buvo naudinga (74) Skaityti daugiau