Vadovai, skirti Sulčiaspaudės

Žemiau rasite visus Sulčiaspaudės prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Ar vaisius reikia nulupti prieš dedant į sulčiaspaudę? Patvirtinta
Ne, paprastai į sulčiaspaudę galite įdėti nenuluptus vaisius. Žievelės bus renkamos su minkštimu. Patartina iš vaisiaus pašalinti visus galimus kauliukus.

Tai buvo naudinga (60)
Kuo sulčiaspaudė skiriasi nuo citrusinių vaisių sulčiaspaudės? Patvirtinta
Citrusinių vaisių sulčiaspaudė spaudžia sultis iš citrusinių vaisių, kurias pirmiausia reikia perpjauti per pusę ir jos vaisiuose paliks minkštimą. Sulčiaspaudė susuks ir per sietelį išspaus visą vaisiaus gabalėlį ir surinks minkštimą, todėl sulčių kiekis bus didesnis.

Tai buvo naudinga (55)