Rexel Popieriaus smulkintuvai vadovai

Žemiau rasite visus Rexel Popieriaus smulkintuvai modelius, kurių vadovus turime. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo modelio nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kodėl mano popieriaus smulkintuvas sustoja po tam tikro laikotarpio? Patvirtinta

Popieriaus smulkintuvai po kurio laiko turi atvėsti, kad neperkaistų. Laikas, per kurį įrenginys gali veikti prieš jį atvėsinant, skiriasi priklausomai nuo skirtingų gamintojų ir modelių.

Tai buvo naudinga (813) Skaityti daugiau

Kaip dažnai turėčiau tepti popieriaus smulkintuvą? Patvirtinta

Retkarčiais naudojant popieriaus smulkintuvą pakanka sutepti alyva kartą per du mėnesius. Naudodami (labai) reguliariai galite pastebėti, kad aparatui sunku smulkinti arba popierius lengvai įstringa. Tai yra ženklai, kad mašina turi būti sutepta.

Tai buvo naudinga (441) Skaityti daugiau

Naujausi komentarai

Vadovas Rexel Optimum AutoFeed+ 300X Popieriaus smulkintuvas
De waerden 29-02-2024
Sveiki, musu smulkintuvas kartas nuo karto duoda zinute, bet niekur nerandu ka ta zinute reiskia, aparatas veikia tik kai dedu kazka i šonus, bet kai tik įdedi visą lapą (viduryje) sustoja ir dega.yra šviesa


(Išvertė Google)
Rexel Optimum AutoFeed+ 300X Popieriaus smulkintuvas
Vadovas Rexel Optimum AutoFeed+ 225M Popieriaus smulkintuvas
Ayuntamiento de Silla 02-11-2023
225M smulkintuvas neveikia tinkamai, veikia, o įkišus popierių į plyšį smulkinti, jis sustoja ir užsidega popieriaus išėmimo iš lizdo simbolis. Mes jį išjungėme ir atjungėme nuo lemputės ir vėl prijungėme ir įjungėme ir toliau daro tą patį, pradeda veikti taip, lyg būtų susmulkinti ir įkišus popierių per angą, jis sustoja ir pasirodo simbolis Norėdami ištraukti popierių iš viršaus, šviečia raudonai.


(Išvertė Google)
Rexel Optimum AutoFeed+ 225M Popieriaus smulkintuvas