Dahle Popieriaus smulkintuvai vadovai

Žemiau rasite visus Dahle Popieriaus smulkintuvai modelius, kurių vadovus turime. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo modelio nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kodėl mano popieriaus smulkintuvas sustoja po tam tikro laikotarpio? Patvirtinta

Popieriaus smulkintuvai po kurio laiko turi atvėsti, kad neperkaistų. Laikas, per kurį įrenginys gali veikti prieš jį atvėsinant, skiriasi priklausomai nuo skirtingų gamintojų ir modelių.

Tai buvo naudinga (816) Skaityti daugiau

Kaip dažnai turėčiau tepti popieriaus smulkintuvą? Patvirtinta

Retkarčiais naudojant popieriaus smulkintuvą pakanka sutepti alyva kartą per du mėnesius. Naudodami (labai) reguliariai galite pastebėti, kad aparatui sunku smulkinti arba popierius lengvai įstringa. Tai yra ženklai, kad mašina turi būti sutepta.

Tai buvo naudinga (444) Skaityti daugiau

Ar galiu naudoti WD-40 sutepti savo Dahle popieriaus smulkintuvą? Patvirtinta

Ne, WD-40 yra alyvos rūšis, dėl kurios popierius prilimpa ir įstringa aparatas. Popieriaus smulkintuvui sutepti naudokite tik Dahle rekomenduojamus tepalus.

Tai buvo naudinga (33) Skaityti daugiau

Ar galiu savo Dahle popieriaus smulkintuvą prijungti prie maitinimo juostos arba ilgintuvo? Patvirtinta

Ne, „Dahle“ popieriaus smulkintuvas turi būti prijungtas tiesiai prie sienos. Prijungę jį prie maitinimo arba ilgintuvo, galite sugadinti įrenginį ir panaikinti garantiją.

Tai buvo naudinga (6) Skaityti daugiau