Gelbėjimosi liemenės vadovai

Žemiau rasite visus Gelbėjimosi liemenės prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kaip dažnai turėčiau pakeisti gelbėjimosi liemenę? Patvirtinta

Gelbėjimosi liemenės eksploatavimo trukmė priklauso nuo tokių veiksnių kaip liemenės tipas, naudojimo dažnumas ir laikymo sąlygos. Svarbu reguliariai tikrinti savo gelbėjimosi liemenę, ar nėra susidėvėjimo ar pažeidimų. Gelbėjimosi liemenės, pagamintos iš putplasčio, laikui bėgant genda, todėl rekomenduojama jas keisti kas 5–10 metų, o pripučiamas liemenes – kas 3–5 metus arba tada, kai rekomenduoja gamintojas.

Tai buvo naudinga (6) Skaityti daugiau