Vadovai, skirti Vežimėliai

Žemiau rasite visus Vežimėliai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kokie yra oro padangų naudojimo vežimėlyje privalumai ir trūkumai? Patvirtinta
Didžiausias vežimėlio pneumatinių padangų privalumas – jos labai patogios tiek vaikui, tiek vežimėlį stumiančiam žmogui. Pneumatinės padangos užtikrina amortizaciją ant nelygių paviršių, tokių kaip miškas ar paplūdimys. Trūkumas yra tas, kad pneumatinės padangos gali išsipūsti.

Tai buvo naudinga (194) Skaityti daugiau
Kokie yra putplasčio padangų naudojimo ant vežimėlio privalumai ir trūkumai? Patvirtinta
Didžiausias putplasčio padangų privalumas ant vežimėlio yra tai, kad jos negali išsipūsti. Putplasčio padangos šiek tiek mažiau slopina nei pneumatinės padangos, tačiau yra patogesnės nei kietos padangos. Daugelio šiuolaikinių vežimėlių priekyje yra vientisos padangos, o gale – putplasčio padangos, todėl vežimėlis yra judrus ir patogus.

Tai buvo naudinga (111) Skaityti daugiau
Kokie yra kietų padangų naudojimo ant vežimėlio privalumai ir trūkumai? Patvirtinta
Dėl kietų padangų vežimėlis yra labai judrus. Trūkumas yra tas, kad kietos padangos mažiau amortizuoja, todėl yra mažiau patogios nei pneumatinės ar putplasčio padangos.

Tai buvo naudinga (108) Skaityti daugiau