Automobilių sėdynės vadovai

Žemiau rasite visus Automobilių sėdynės prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Ar Isofix automobilines kėdutes galima įdėti į automobilius be Isofix? Patvirtinta

Daugelis turimų Isofix automobilinių kėdučių turi universalų patvirtinimą, kad būtų galima pritvirtinti saugos diržais, be konkretaus automobilio patvirtinimo. Tai leidžia sėdynę pritvirtinti saugos diržais. Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite automobilio sėdynės vadovą. Yra Isofix automobilinių kėdučių, kurių negalima pritvirtinti saugos diržais.

Tai buvo naudinga (724) Skaityti daugiau

Kurioje vietoje saugiausia pastatyti automobilinę kėdutę? Patvirtinta

Tai iš dalies priklauso nuo automobilio, tačiau apskritai galinės sėdynės vidurys yra saugiausia vieta. Čia vaikas yra kuo toliau nuo šonų ir taip geriausiai apsaugotas įvykus nelaimei. Tačiau tai galioja tik tuo atveju, jei yra pilnas 3 taškų saugos diržas. Jei yra tik juosmens diržas, saugiau naudoti sėdynę prie galinio lango.

Tai buvo naudinga (645) Skaityti daugiau

Ar galiu naudoti automobilio searą lėktuve? Patvirtinta

Nėra jokių tarptautinių gairių, kaip naudoti automobilines kėdutes lėktuvuose. Priklausomai nuo modelio, automobilinė kėdutė gali būti tam pritaikyta. Leidžiama ar ne, priklauso nuo oro linijų bendrovės. Visada iš anksto susisiekite su oro linijų bendrove, kad tai patikrintumėte.

Tai buvo naudinga (217) Skaityti daugiau

Ar visos Isofix automobilinės kėdutės gali būti montuojamos visuose automobiliuose su Isofix? Patvirtinta

Ne, yra universalios ir neuniversalios Isofix automobilinės kėdutės. Neuniversalią Isofix automobilinę kėdutę galima naudoti tik tam skirtuose automobiliuose. Prie sėdynės pridedamas automobilių modelių, tinkamų naudoti su ta sėdyne, sąrašas. Universali Isofix automobilinė kėdutė gali būti naudojama tik automobiliuose, kuriuose yra Isofix ir Top Tether tvirtinimo taškas.

Tai buvo naudinga (168) Skaityti daugiau

Kiek laiko mano vaikas gali būti automobilinėje kėdutėje? Patvirtinta

Neleiskite vaikui sėdėti automobilinėje kėdutėje ilgiau nei 1,5–2 valandas per dieną. Daugelis šiuolaikinių vežimėlių siūlo galimybę pritvirtinti automobilinę kėdutę ant viršaus, taip greitai pervežant vaiką. Taip pat tokiu atveju neviršykite 1,5–2 valandų per dieną.

Tai buvo naudinga (158) Skaityti daugiau

Kas yra Isofix? Patvirtinta

Isofix yra tarptautiniu mastu standartizuota sistema, skirta automobilinėms kėdutėms montuoti automobiliuose. Automobilyje yra Isofix tvirtinimo kronšteinai. Šie laikikliai yra tarp atlošo ir galinės sėdynės sėdynės ir yra sujungti su automobilio kėbulu. Isofix autokėdutė aprūpinta kabliukais, kuriuos galima lengvai pritvirtinti prie tvirtinimo kronšteinų.

Tai buvo naudinga (157) Skaityti daugiau