Termometrai vadovai

Žemiau rasite visus Termometrai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Aš ką tik pasimatavau temperatūrą, bet kas iš tikrųjų laikoma „sveika“ kūno temperatūra? Patvirtinta

Tai iš dalies priklauso nuo kūno dalies, kurioje buvo matuojama temperatūra. Sveika gali būti laikoma: Kakta nuo 35,8 iki 37,6 °C, ausis nuo 36 iki 37,8 °C, rektaliai nuo 36,3 iki 37,8 °C ir per burną nuo 36 iki 37,4 °C.

Tai buvo naudinga (959) Skaityti daugiau

Kokiose kūno vietose geriausia matuoti kūno temperatūrą? Patvirtinta

Tai priklauso nuo termometro. Kai kurie termometrai skirti naudoti tam tikrose kūno vietose. Naudojant įprastą termometrą, tiesiosios žarnos naudojimas yra greičiausias ir tiksliausias būdas matuoti kūno temperatūrą.

Tai buvo naudinga (337) Skaityti daugiau

Nuo kokios temperatūros žmogus oficialiai karščiuoja? Patvirtinta

Temperatūra virš 38°C oficialiai laikoma karščiavimu.

Tai buvo naudinga (250) Skaityti daugiau