Pripučiami čiužiniai vadovai

Žemiau rasite visus Pripučiami čiužiniai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Mano oro lova laikui bėgant lėtai išleidžia orą, bet neatrodo, kad nutekėtų. Kodėl taip? Patvirtinta

Temperatūros skirtumai yra dažna priežastis, dėl kurios oro lova tampa minkštesnė. Karštas oras plečiasi, o senas oras susitraukia. Kai oro lova dieną užpildoma šiltu oru, o naktį atvėsta, oro lova jausis minkštesnė. Kitos priežastys yra sugedęs vožtuvas arba sena medžiaga, kuri tapo porėta. Pastaruoju atveju reikia pakeisti oro sluoksnį. Jei vožtuvas sugenda, kreipkitės į gamintoją.

Tai buvo naudinga (151) Skaityti daugiau

Ar galiu pataisyti oro sluoksnio nuotėkį su dviračio padangų remonto rinkiniu? Patvirtinta

Su dviračio padangų remonto komplektu galima ištaisyti oro lovos nesandarumą. Tačiau pneumatinėse lovose naudojamas PVC gali skirtis nuo dviračių padangose, todėl klijai blogai prikibs prie oro sluoksnio. Ilgalaikiam remontui geriausia įsigyti taisymo rinkinį, specialiai sukurtą oro lovoms.

Tai buvo naudinga (45) Skaityti daugiau

Ar galiu pripūsti oro lovą burna? Patvirtinta

Nerekomenduojama pripūsti oro lovos burna. Be to, kad tai užtrunka ilgai ir žmogui svaigsta galva, didelis oro guolio pripūtimo burna trūkumas yra tas, kad šalia oro į oro sluoksnį bus pučiamos seilės. Laikui bėgant tai gali paveikti oro sluoksnį.

Tai buvo naudinga (29) Skaityti daugiau

Pneumatinės lovos formos įdubimai jaučiasi nepatogiai miegant. Ką daryti su tuo? Patvirtinta

Šios oro lovos formos įdubos reikalingos, kad ji neišsipūstų pripučiama. Jei jie atrodo per tvirti, oro lova buvo per daug pripūsta. Išleiskite šiek tiek oro, kad būtų minkštesnis.

Tai buvo naudinga (27) Skaityti daugiau

Oro lova atrodo šalta, ką daryti? Patvirtinta

Oro lova gerai izoliuoja, nes yra pripildyta oro. Šaltis nuo grindų pateks į oro lovos orą, todėl jausis šalta. Norėdami to išvengti, galite naudoti izoliuotą kilimėlį po oro lova arba izoliuotą dengiamąjį lakštą ant oro sluoksnio.

Tai buvo naudinga (22) Skaityti daugiau