Palapinės vadovai

Žemiau rasite visus Palapinės prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Ar galiu laikyti palapinę, kai ji šlapia? Patvirtinta

Tik labai trumpam laikui. Kai palapinė šlapia laikoma savaitę ar ilgiau, ji gali supeliuoti. Tai kenkia jūsų palapinei ir galbūt jūsų sveikatai.

Tai buvo naudinga (390) Skaityti daugiau

Kaip impregnuoti palapinę? Patvirtinta

Pastatykite palapinę, nuvalykite audinį ir leiskite išdžiūti. Impregnavimo priemonę ant audinio užtepkite augalų purkštuvu ar kitu purškikliu. Taip pat galima naudoti dažymo volelį arba teptuką. Audinys turi būti visiškai prisotintas impregnavimo priemone. Taip pat apdorokite palapinės vidų. Kruopščiai nuvalykite visus langus drėgna šluoste. Neleiskite impregnavimo priemonei ant jo išdžiūti. Leiskite palapinės šluostei visiškai išdžiūti. Jei reikia, pakartokite gydymą.

Tai buvo naudinga (293) Skaityti daugiau

Ar galiu pats pataisyti plyšimą ar skylę palapinės drobėje? Patvirtinta

Sintetinėms palapinių drobėms galima įsigyti specialių lipnių audinio gabalėlių. Priklijuokite vieną iš šių pleistrų abiejose skylės arba plyšimo pusėse. Medvilninėms palapinių drobėms arba mišrių medžiagų palapinių drobėms geriausia naudoti pleistrus, kuriuos galima lyginti. Tam reikės lygintuvo.

Tai buvo naudinga (223) Skaityti daugiau

Mano palapinės užtrauktukas neveiks sklandžiai, ką daryti? Patvirtinta

Kai užtrauktukas veikia sklandžiai, naudokite sausą PTFE arba silikoninį purškiklį. Nepurkškite ant audinio ir prevenciškai purškite, kad išvengtumėte problemų ateityje.

Tai buvo naudinga (164) Skaityti daugiau

Palapinės viduje yra vandens lašų, ​​ar tai reiškia, kad ji nesandari? Patvirtinta

Ne, tai tikriausiai yra kondensatas. Įsitikinkite, kad palapinė yra tinkamai vėdinama, kad kondensatas būtų kuo mažesnis.

Tai buvo naudinga (135) Skaityti daugiau

Kokius palapinės kaiščius geriausia naudoti kokiems paviršiams? Patvirtinta

Ant pievų ar miško paviršių galite naudoti pusiau apskritus arba plastikinius kaiščius. Ant akmenuotų paviršių reikia naudoti uolų kaiščius. Ant molio paviršių galite naudoti pusiau apskritus, plastikinius arba universalius kaiščius. Ant žvyro paviršių reikia pusapvalių arba universalių kaiščių, o ant smėlio – medinius.

Tai buvo naudinga (111) Skaityti daugiau

Impregnavimo priemonė palieka baltas dėmes arba baltą miglą ant palapinės audinio. Ką daryti su tuo? Patvirtinta

Jei priemonė palieka baltą miglą ar baltas dėmes ant palapinės audinio, tai reiškia, kad tose vietose užtepėte daugiau impregnavimo priemonės. Tai nėra kenksminga ir dėmės dažnai išnyksta laikui bėgant. Nepatartina naudoti mažiau impregnavimo priemonių, kad išvengtumėte dėmių. Norint gauti gerų rezultatų, audinys turi būti visiškai prisotintas impregnavimo priemone.

Tai buvo naudinga (102) Skaityti daugiau