Gyvatvorių pjovikliai vadovai

Žemiau rasite visus Gyvatvorių pjovikliai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kaip sužinoti, ar mano gyvatvorių pjoviklis bukas? Patvirtinta

Kai šakos traukiamos, o ne pjaunamos, gyvatvorių pjoviklis būna bukas ir jį reikia pagaląsti.

Tai buvo naudinga (276) Skaityti daugiau

Kaip pagaląsti gyvatvorių pjovimo peilius? Patvirtinta

Gyvatvorių pjovimo peilių galandimas yra svarbus siekiant išlaikyti įrankio našumą ir efektyvumą. Norėdami pagaląsti peilius, jums reikės dildės arba galandimo akmens, specialiai sukurto jūsų gyvatvorių pjovimo peilių tipui.

Tai buvo naudinga (163) Skaityti daugiau

Kaip sutepti gyvatvorių pjovimo peilius? Patvirtinta

Gyvatvorių pjovimo peilių sutepimas sumažins trintį ir susidėvėjimą, prailgins įrankio tarnavimo laiką. Naudokite aukštos kokybės tepalinę alyvą, specialiai sukurtą gyvatvorių žirklėms, ir po kiekvieno naudojimo nedidelį kiekį užtepkite ant peilių.

Tai buvo naudinga (78) Skaityti daugiau

Kaip išvengti rūdžių susidarymo ant gyvatvorių pjovimo peilių? Patvirtinta

Rūdys gali sugadinti gyvatvorių pjovimo peilius, sutrumpinti jų veikimą ir tarnavimo laiką. Kad išvengtumėte rūdžių, po kiekvieno naudojimo kruopščiai nuvalykite ir išdžiovinkite peilius ir laikykite juos sausoje, švarioje vietoje. Taip pat galite apsvarstyti galimybę prieš padėdami ašmenis padengti apsaugine danga, pvz., alyva arba rūdžių inhibitoriumi.

Tai buvo naudinga (44) Skaityti daugiau