Vadovas SilverCrest IAN 331544 Kiaušinių virimo aparatas

Reikia vadovo, skirto jūsų SilverCrest IAN 331544 Kiaušinių virimo aparatas? Žemiau galite peržiūrėti ir nemokamai atsisiųsti PDF vadovą. Taip pat pateikiami dažniausiai užduodami klausimai, produkto įvertinimas ir naudotojų atsiliepimai, kad galėtumėte optimaliai naudotis pasirinktu produktu. Jei tai nėra norimas vadovas, susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Vadovas

Atsisiųsti vadovą lietuvių kalba (PDF, 4.27 MB)
(Tausokite gamtą ir spausdinkite šį vadovą tik tada, kai tai tikrai būtina)

Įvertinimas

Praneškite mums, ką manote apie SilverCrest IAN 331544 Kiaušinių virimo aparatas, pateikdami produkto įvertinimą. Norite pasidalyti savo patirtimi apie šį produktą arba užduoti klausimą? Palikite komentarą puslapio apačioje.
Ar esate patenkinti šiuo SilverCrest produktu?
Taip Ne
Būkite pirmieji įvertinę šį produktą
0 balsai

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Koks yra mano SilverCrest gaminio modelio numeris? Patvirtinta
Nors kai kurie SilverCrest gaminiai turi alternatyvų modelio numerį, visi jie turi IAN numerį, pagal kurį galima identifikuoti gaminį.

Tai buvo naudinga (2793)
Kiek laiko turėčiau virti kiaušinius? Patvirtinta
Tai priklauso nuo to, koks kiaušinis turi būti kietas ir kokio dydžio jis yra. Apskritai galima teigti, kad minkštų kiaušinių virimo laikas turėtų būti 3-4 minutės, vidutinio virimo - 5-6 minutės, o kietai virtų - 8-10 minučių. Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo prekės ženklų ir modelių.

Tai buvo naudinga (402)

Prisijunkite prie pokalbio apie šį produktą

Vadovas SilverCrest IAN 331544 Kiaušinių virimo aparatas