Slėginiai plovimo įrenginiai vadovai

Žemiau rasite visus Slėginiai plovimo įrenginiai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Ar galiu naudoti aukšto slėgio plovimo įrenginį automobiliui valyti? Patvirtinta

Taip tu gali. Slėginį ploviklį laikykite bent 20 centimetrų atstumu nuo automobilio ir neviršykite 110 barų slėgio.

Tai buvo naudinga (816) Skaityti daugiau

Ką reiškia PSI? Patvirtinta

PSI reiškia svarą kvadratiniame colyje, nurodant slėgio dydį. Kuo daugiau PSI gali pasiekti aukšto slėgio plovimo įrenginys, tuo galingesnis jis gali išvalyti.

Tai buvo naudinga (194) Skaityti daugiau

Kaip žiemą laikyti aukšto slėgio plovimo įrenginį? Patvirtinta

Slėginis ploviklis yra gaminys su dalimis, per kurias teka vanduo. Visada prieš laikydami jį visiškai ištuštinkite, kad nesugadintumėte šalčio. Kad išvengtumėte šalčio žalos, aukšto slėgio plovimo mašiną geriausia laikyti neužšąlančioje vietoje.

Tai buvo naudinga (192) Skaityti daugiau