Plytelių pjovimo mašinos vadovai

Žemiau rasite visus Plytelių pjovimo mašinos prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kuo skiriasi keraminės ir porcelianinės plytelės? Patvirtinta

Abi yra pagamintos iš molio, tačiau porcelianinės plytelės turi didesnį tankį. Dėl to porcelianinės plytelės tampa tvirtesnės ir patvaresnės, bet ir sunkiau pjaustomos. Norint gauti tokį patį rezultatą kaip ir naudojant keramines plyteles, jums reikia specialių įrankių ir įgūdžių.

Tai buvo naudinga (13) Skaityti daugiau

Ar svarbu, kurią plytelės pusę pjaunu? Patvirtinta

Taip, nesvarbu, kokią plytelę pjaunate, geriausia pjauti taip, kad plytelės priekis būtų nukreiptas į viršų. Tai užtikrins sklandžiausią apdailą ir sumažins įtrūkimų riziką.

Tai buvo naudinga (10) Skaityti daugiau

Kaip galiu neleisti plytelėms įskilti jas pjaunant? Patvirtinta

Prieš pjaustydami plytelės viršuje galite užklijuoti maskuojamąja juosta, kad sumažintumėte skiedėjimą.

Tai buvo naudinga (10) Skaityti daugiau