Vadovai, skirti Orbitiniai šlifuokliai

Žemiau rasite visus Orbitiniai šlifuokliai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kokioms medžiagoms galiu naudoti orbitinį šlifuoklį? Patvirtinta
Orbitiniai šlifuokliai dažniausiai naudojami medienai, medienos medžiagoms ir dažytiems paviršiams valyti. Šios mašinos mažiau pritaikytos metalo ir akmens paviršiams.

Tai buvo naudinga (36)
Ar naudojant šlifuoklį reikia dėvėti akių apsaugą? Patvirtinta
Taip. Šlifavimo metu gali išskristi smulkios dalelės. Kai jie patenka į akį, jie gali sukelti nuolatinį akių pažeidimą. Štai kodėl visada būtina dėvėti akių apsaugą.

Tai buvo naudinga (4)
Ar naudojant šlifuoklį reikia dėvėti kaukę nuo dulkių? Patvirtinta
Taip. Šlifuojant išsiskiria dulkės, kurios gali pažeisti kvėpavimo takus. Kai kurie paviršiai šlifuojant taip pat gali išsiskirti cheminių medžiagų, pvz., dažų ar lako. Tai taip pat yra gera priežastis dėvėti kaukę nuo dulkių.

Tai buvo naudinga (0)
Ar naudojant šlifuoklį reikia dėvėti klausos apsaugos priemones? Patvirtinta
Taip, tu turėtum. Nors šlifuoklio skleidžiamo triukšmo kiekis gali skirtis priklausomai nuo prekės ženklų ir modelių, ilgalaikis stiprus triukšmas gali sukelti negrįžtamus klausos pažeidimus. Štai kodėl verta nešioti klausos apsaugos priemones.

Tai buvo naudinga (0)