Vadovai, skirti Kampiniai šlifuokliai

Žemiau rasite visus Kampiniai šlifuokliai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kokioms medžiagoms galiu naudoti kampinį šlifuoklį. Patvirtinta
Kampiniai šlifuokliai labiausiai tinka naudoti metalui ar akmeniui. Mašinos išskiria daug šilumos, todėl yra mažiau tinkamos naudoti medienai ar plastikui.

Tai buvo naudinga (53)
Ar naudojant kampinį šlifuoklį reikia dėvėti klausos apsaugos priemones? Patvirtinta
Taip, tu turėtum. Nors kampinio šlifuoklio skleidžiamo triukšmo kiekis gali skirtis priklausomai nuo prekės ženklų ir modelių, ilgalaikis stiprus triukšmas gali sukelti negrįžtamus klausos pažeidimus. Štai kodėl verta nešioti klausos apsaugos priemones.

Tai buvo naudinga (12)
Ar naudojant kampinį šlifuoklį reikia dėvėti akių apsaugą? Patvirtinta
Taip. Šlifavimo metu gali išskristi smulkios dalelės. Kai jie patenka į akį, jie gali sukelti nuolatinį akių pažeidimą. Štai kodėl visada būtina dėvėti akių apsaugą.

Tai buvo naudinga (10)