Kaitinimo fenai vadovai

Žemiau rasite visus Kaitinimo fenai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kokie yra šilumos pistoleto gedimo požymiai? Patvirtinta

Šilumos pistoleto gedimo požymiai yra šilumos trūkumas, sumažėjusi šiluminė galia, neįprastas kvapas arba iš šilumos pistoleto sklindančios kibirkštys. Jei pastebėjote bet kurį iš šių požymių, atjunkite šilumos pistoletą ir nustokite jį naudoti.

Tai buvo naudinga (51) Skaityti daugiau

Kaip išvengti paviršiaus, ant kurio naudoju šilumos pistoletą, pažeidimo? Patvirtinta

Kad nepažeistumėte paviršiaus, svarbu, kad šilumos pistoletas judėtų ir būtų laikomas tinkamu atstumu nuo paviršiaus. Be to, dirbant su subtiliomis medžiagomis patartina naudoti žemesnę temperatūrą ir naudoti karščiui atsparų skydą.

Tai buvo naudinga (41) Skaityti daugiau

Ar galiu elektrinius įrankius laikyti pastogėje ar garaže? Patvirtinta

Paprastai elektrinius įrankius galite laikyti pastogėje ar garaže, net jei jie ten kartais užšąla. Tačiau elektrinio įrankio naudojimo trukmei geriau jį laikyti sausoje vietoje be didelių temperatūros svyravimų. Tvarte ar garaže dėl temperatūros skirtumų gali susidaryti kondensatas, dėl kurio gali atsirasti rūdžių. Be to, baterijomis veikiantys įrankiai tarnauja trumpiau ir nesikrauna taip gerai esant labai žemai temperatūrai. Kad įsitikintumėte, kaip reikia laikyti elektrinį įrankį, visada atidžiai perskaitykite vartotojo vadovą.

Tai buvo naudinga (8) Skaityti daugiau