Vadovai, skirti Gręžtuvai-suktuvai

Žemiau rasite visus Gręžtuvai-suktuvai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Naudodamas gręžtuvą aš nuolat nuplėšiu varžto galvutę. Kodėl taip? Patvirtinta
Daugumą gręžtuvų galima nustatyti taip, kad prisuktų kiečiau arba švelniau. Jei galva vis nulupama, grąžto suktuvą tikriausiai reikėtų nustatyti į kitą padėtį. Jei tai yra belaidis įrenginys, visada įsitikinkite, kad baterija įkrauta, kad rezultatas būtų optimalus.

Tai buvo naudinga (61)
Ar naudojant gręžtuvą reikia dėvėti klausos apsaugos priemones? Patvirtinta
Taip, tu turėtum. Nors gręžtuvo skleidžiamo triukšmo kiekis gali skirtis priklausomai nuo prekės ženklų ir modelių, ilgalaikis stiprus triukšmas gali sukelti negrįžtamus klausos pažeidimus. Štai kodėl verta nešioti klausos apsaugos priemones.

Tai buvo naudinga (17)