Lovų rėmai vadovai

Žemiau rasite visus Lovų rėmai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Koks yra mažiausias čiužinio storis? Patvirtinta

Visų tipų čiužiniams rekomenduojama būti bent 16 cm storio, kad būtų pakankamai patogu.

Tai buvo naudinga (424) Skaityti daugiau

Ar galiu naudoti dvigubą čiužinį ant dvigulės lovos su individualiai reguliuojamu grotelių lovos pagrindu? Patvirtinta

Ne. Dvigubo čiužinio negalima dėti ant dvigulės lovos su atskirais grotelėmis išklotu lovos pagrindu, nes gali skirtis tarp abiejų pusių. Kiekvienai pusei reikės vieno čiužinio. Taip pat negalima naudoti dvigubo antčiužinio.

Tai buvo naudinga (241) Skaityti daugiau

Kuo skiriasi lovos rėmas ir spyruoklė? Patvirtinta

Ant lovos rėmo telpa tik čiužinys, tačiau jis nesulaiko amortizatoriaus ar kitokio komforto. Spyruoklė yra čiužinio laikiklis, užpildytas metalinėmis ritėmis. Tarpas tarp gyvatukų užtikrina papildomą ventiliaciją. Ant dėžutės spyruoklės pridedate čiužinį ir galbūt čiužinio viršų. Dėžės spyruoklės ir čiužinio derinys užtikrina gerą svorio paskirstymą ir gerą ventiliaciją.

Tai buvo naudinga (191) Skaityti daugiau

Kuo skiriasi medinis ir metalinis lovos rėmas? Patvirtinta

Mediniai lovų rėmai paprastai yra tvirtesni nei metaliniai lovų rėmai. Tai reiškia, kad naudojant metalinį lovos rėmą reikia dažniau tikrinti tvirtumą ir dažniau priveržti varžtus.

Tai buvo naudinga (179) Skaityti daugiau