Vadovai, skirti Spausdintuvai

Žemiau rasite visus Spausdintuvai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Mano rašalo kasetė nauja, bet nespausdina, kodėl taip yra? Patvirtinta
Naujos rašalo kasetės visada būna su lipduku ant spausdinimo galvutės, kad jos neišdžiūtų pakuotės viduje. Nuimkite šį lipduką, kad įsitikintumėte, jog rašalas gali išeiti iš kasetės.

Tai buvo naudinga (291) Skaityti daugiau
Noriu atspausdinti ką nors viso puslapio, bet ką daryčiau, visada liks baltas kraštas. Kodėl taip? Patvirtinta
Dauguma spausdintuvų negali spausdinti be paraščių, nes spausdintuvui reikia vietos popieriui laikyti. Dėl to visada bus baltas kraštas.

Tai buvo naudinga (199) Skaityti daugiau
Mano rašalo kasetė išdžiūvo, ką daryti? Patvirtinta
Yra kasečių su spausdinimo galvute ir be jos. Tik kasetes su spausdinimo galvute galite atkimšti patys. Paimkite vatos tamponą ir pamerkite į drungną šiltą vandenį. Atsargiai patrinkite spausdinimo galvutę, nesudrėkindami jos. Jei reikia, pakartokite.

Tai buvo naudinga (125) Skaityti daugiau
Kuo skiriasi rašalinis ir lazerinis spausdintuvas? Patvirtinta
Didžiausias skirtumas tarp šių dviejų tipų spausdintuvų yra technologija. Rašalinis spausdintuvas ant popieriaus uždeda itin mažus rašalo lašelius. Kadangi rašalas yra skystas, spausdinimo galvutė laikui bėgant gali išdžiūti. Norint to išvengti, reikia reguliariai spausdinti. Lazerinis spausdintuvas ant popieriaus užtepa dažų (juodų arba spalvotų miltelių). Milteliai negali išdžiūti, todėl reguliariai spausdinti nereikia. Be to, vidutiniškai lazeriniai spausdintuvai veikia greičiau nei rašaliniai spausdintuvai.

Tai buvo naudinga (117) Skaityti daugiau
Ar kiekvienas spausdintuvas gali spausdinti ant fotopopieriaus? Patvirtinta
Ne, tai yra ypatinga kai kurių spausdintuvų funkcija. Taip yra iš dalies dėl fotopopieriaus storio.

Tai buvo naudinga (84) Skaityti daugiau
Išspausdinti dokumentai kreivi, ką daryti? Patvirtinta
Tai gali sukelti keli dalykai. Popierius gali būti įdėtas neteisingai. Gali būti, kad popierius neturi tinkamų specifikacijų, kad atitiktų šį spausdintuvą. Gali būti, kad pasirinktas popieriaus dydis neatitinka tikrojo popieriaus. Jei nė vienas iš šių būdų neišsprendžia problemos, susisiekite su gamintoju.

Tai buvo naudinga (58) Skaityti daugiau
Kas yra popieriaus storis? Patvirtinta
Popieriaus storis nurodomas pagal svorį, pavyzdžiui, 80 gramų popieriaus. Tai yra vieno kvadratinio metro popieriaus svoris. Sunkesnis popierius yra tvirtesnis ir tvirtesnis.

Tai buvo naudinga (55) Skaityti daugiau
Ką reiškia DPI? Patvirtinta
DPI reiškia Dots Per Inch ir nurodo, kokie ryškūs bus spaudiniai. Daugiau DPI – ryškesni spaudiniai.

Tai buvo naudinga (51) Skaityti daugiau
Kokio storio popierių geriausia naudoti savo spausdintuve? Patvirtinta
Įprastas vartotojų spausdintuvas paprastai naudoja 80 gramų storio popieriaus. Kiti dažnai naudojami standartiniai svoriai yra 120 gramų ir 160 gramų.

Tai buvo naudinga (44) Skaityti daugiau
Ką reiškia SD? Patvirtinta
SD reiškia „Secure Digital“. SD kortelės yra standartinė daugelio skaitmeninių fotoaparatų laikmena.

Tai buvo naudinga (37) Skaityti daugiau