Skystakristaliai monitoriai vadovai

Žemiau rasite visus Skystakristaliai monitoriai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Ar galiu pats pataisyti negyvą pikselį? Patvirtinta

Yra skirtumas tarp mirusio pikselio ir užstrigusio pikselio. Įstrigęs pikselis vis dar yra spalvotas ir gali būti pataisytas švelniai spaudžiant pikselį, kol jis atsistatys. Negyvas pikselis visada yra juodas arba baltas ir jo negalima pataisyti patiems.

Tai buvo naudinga (57) Skaityti daugiau

Ką reiškia HDMI? Patvirtinta

HDMI reiškia didelės raiškos daugialypės terpės sąsają. HDMI yra jungtis, skirta aukštos kokybės vaizdo ir garso siuntimui iš vieno įrenginio į kitą.

Tai buvo naudinga (47) Skaityti daugiau

Kaip išmatuoti LCD monitoriaus colius? Patvirtinta

LCD monitoriaus coliai matuojami išmatuojant įstrižainės atstumą tarp, pavyzdžiui, viršutinio kairiojo kampo ir apatinio dešiniojo ekrano kampo (ne krašto). Vienas colis yra lygus 2,54 centimetrui, taigi, kai matuojate 99 centimetrus, tai reiškia, kad jūsų LCD monitorius yra 39 colių.

Tai buvo naudinga (26) Skaityti daugiau

Kuo skiriasi LCD ir LED? Patvirtinta

Abiejuose metoduose naudojamas LCD ekranas, kuris pats savaime neskleidžia šviesos. Skirtumas yra apšvietime už ekrano. LCD ekranuose tai atlieka CCFL (šaltojo katodo fluorescencinė lempa), o LED naudoja LED lemputes.

Tai buvo naudinga (19) Skaityti daugiau

Koks yra kontrasto santykis? Patvirtinta

Kontrasto santykis parodo, kiek balta balta spalva yra toli nuo juodiausios juodos spalvos. Pavyzdžiui, 400:1 kontrasto santykis reiškia, kad juodiausia juoda spalva ekrane yra 400 kartų tamsesnė už baltiausią baltą. Didelis kontrasto santykis prisideda prie vaizdo ryškumo.

Tai buvo naudinga (18) Skaityti daugiau

Ką reiškia LCD? Patvirtinta

LCD reiškia skystųjų kristalų ekraną ir yra technologija, leidžianti skystiesiems kristalams poliarizuoti šviesą ir sukurti spalvas.

Tai buvo naudinga (16) Skaityti daugiau

Kaip tinkamai išvalyti LCD monitorių? Patvirtinta

Išjunkite televizorių ir mikropluošto šluoste nuvalykite nuo ekrano dulkes bei nešvarumus. Nenaudokite popieriaus, nes tai gali subraižyti. Nespauskite per daug, nes galite sugadinti pikselius. Naudokite specializuotą ploviklį arba pagaminkite jį sumaišydami 1 dalį acto su 1 dalimi vandens. Sudrėkinkite audinį plovikliu ir nuvalykite ekraną. Įsitikinkite, kad audinys nėra per šlapias. Sukamaisiais judesiais pašalinkite dėmes. Nusausinkite ekraną antra mikropluošto šluoste, kad išvengtumėte dryžių.

Tai buvo naudinga (16) Skaityti daugiau