GP Nešiojamieji įkrovikliai vadovai

Žemiau rasite visus GP Nešiojamieji įkrovikliai modelius, kurių vadovus turime. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo modelio nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kiek laiko užtrunka visiškai įkrauti nešiojamąjį įkroviklį? Patvirtinta

Tai priklauso nuo modelio ir talpos, tačiau paprastai nešiojamieji įkrovikliai įkraunami greičiau, kai jie prijungti prie maitinimo lizdo, nei prijungus prie įrenginio per USB.

Tai buvo naudinga (476) Skaityti daugiau

Ar normalu, kad lemputė mirksi kraunant? Patvirtinta

Taip, naudojant daugumą nešiojamų įkroviklių maža lemputė mirksi kraunant. Dažnai lemputė nuolat dega, kai įkrovimo ciklas bus baigtas.

Tai buvo naudinga (236) Skaityti daugiau

Ar normalu, kad mano nešiojamasis įkroviklis įšyla kraunant jį? Patvirtinta

Taip, nešiojamieji įkrovikliai gali įkaisti juos kraunant, tai visiškai normalu.

Tai buvo naudinga (90) Skaityti daugiau

Kaip užtikrinti, kad nešiojamasis įkroviklis veiktų kuo ilgiau? Patvirtinta

Kai naudojate nešiojamąjį įkroviklį, geriausia jį naudoti tol, kol jis visiškai išsikraus, tada visiškai įkraukite. Tarpinis įkrovimas sumažins akumuliatoriaus tarnavimo laiką.

Tai buvo naudinga (77) Skaityti daugiau

Kiek galios turėtų būti mano nešiojamasis įkroviklis? Patvirtinta

Kiek galios turėtų turėti nešiojamas įkroviklis, priklauso nuo to, kokį įrenginį jis turėtų įkrauti. Apskritai galima teigti, kad norint įkrauti išmanųjį telefoną ar Mp3 grotuvą reikia 2200-4000mAh, planšetiniams kompiuteriams 5000-8000mAh, o nešiojamiesiems kompiuteriams 10400-12000mAh.

Tai buvo naudinga (48) Skaityti daugiau

Ką reiškia mAh? Patvirtinta

mAh reiškia miliamperą per valandą ir rodo akumuliatoriaus galią. Pavyzdžiui, 2000 mAh baterija tieks 2000 miliamperų per valandą ir gali 8 valandas paleisti radiją, kuri naudoja 250 mA per valandą. Didesnės mAh talpos baterija veiks ilgiau.

Tai buvo naudinga (45) Skaityti daugiau

Naujausi komentarai

Vadovas GP 3C15A PowerBank Nešiojamasis įkroviklis
Sofie Schepens 13-08-2022
Mano maitinimo blokas nebuvo naudojamas kelis mėnesius ir nebuvo įkrautas. Kai įkraunu maitinimo bloką, dega tik 1 lemputė, net ir po 8 įkrovimo valandų. Ar tai reiškia, kad mano maitinimo bankas sugedo?


(Išvertė Google)
GP 3C15A PowerBank Nešiojamasis įkroviklis