Elektroninės skaityklės vadovai

Žemiau rasite visus Elektroninės skaityklės prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kas yra ePub failas? Patvirtinta

„ePub“ reiškia „elektroninį leidinį“ ir yra el. knygų failo formatas. ePub formatas yra standartinis el. knygų failo formatas, tačiau atminkite: tai netaikoma el. knygoms ir el. skaitytuvams iš „Amazon“.

Tai buvo naudinga (69) Skaityti daugiau

Ar elektroniniai skaitytuvai geriau mano akims nei LCD ekranai? Patvirtinta

Priešingai nei nešiojamų kompiuterių, išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių ekranai, elektroninės skaityklės yra naudingesnės mūsų akims. E-skaitytuvai naudoja el. rašalą – į popierių panaši rodymo technologiją, kuri atkartoja rašalą puslapyje. Dėl to akis vargina žymiai mažiau, palyginti su skaitymu iš LCD ekranų, nes tai nesumažina mūsų mirksėjimo dažnio. Patartina nenaudoti elektroninės skaityklės per arti prieš miegą, nes šie įrenginiai skleidžia mėlyną šviesą, kuri gali neigiamai paveikti jūsų miegą.

Tai buvo naudinga (0) Skaityti daugiau