Ausinės su mikrofonu vadovai

Žemiau rasite visus Ausinės su mikrofonu prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Ar „Bluetooth“ veikia per sienas ir lubas? Patvirtinta

„Bluetooth“ signalas veiks per sienas ir lubas, nebent jos pagamintos iš metalo. Priklausomai nuo sienos storio ir medžiagos, signalas gali prarasti stiprumą.

Tai buvo naudinga (106) Skaityti daugiau

Kai prie įrenginio prijungiu ausines, jos neveikia tinkamai. Ką daryti? Patvirtinta

Gali būti, kad angoje, prie kurios prijungtos ausinės, susikaupė nešvarumų, neleidžiančių tinkamai kontaktuoti. Geriausias būdas tai išvalyti yra suslėgtu oru. Jei kyla abejonių, tai atliktų profesionalas.

Tai buvo naudinga (3) Skaityti daugiau

Kada mano muzika per garsi? Patvirtinta

Daugiau nei 80 decibelų (dB) garsai gali pakenkti klausai. Garsai virš 120 dB iš karto pažeidžia klausą. Žalos sunkumas priklauso nuo to, kaip dažnai ir kiek laiko sklinda garsas.

Tai buvo naudinga (0) Skaityti daugiau

Kas yra triukšmo slopinimas? Patvirtinta

Triukšmo slopinimas yra metodas, dažniausiai naudojamas ausinėse. Aktyvus triukšmo valdymas naudojamas siekiant sumažinti arba pašalinti aplinkos triukšmo įtaką.

Tai buvo naudinga (0) Skaityti daugiau

Iki kokio triukšmo lygio jis yra saugus vaikams? Patvirtinta

Vaikams klausa pažeidžiama greičiau nei suaugusiems. Todėl svarbu, kad vaikai niekada nekeltų triukšmo, didesnio nei 85 dB. Ausinių atveju yra specialūs modeliai vaikams. Garsiakalbių ar kitų situacijų atveju turite būti budrūs, triukšmas neviršija šio lygio.

Tai buvo naudinga (0) Skaityti daugiau

Ar galiu apvynioti laidą aplink įrenginį po naudojimo? Patvirtinta

Geriau to nedaryti, nes galite pažeisti laidą. Geriausia apvynioti laidą taip, kaip buvo pakuojant gaminį.

Tai buvo naudinga (0) Skaityti daugiau