Klausimas: Mano stotis retkarčiais garsiai suskamba, aš negaliu jos išjungti. Prašau padėkite man.

Tai buvo naudinga (17) | Prašė Auriol IAN 311249 Meteorologijos stotis
jangmalt 11-03-2025
Šį aliarmą galima išjungti paspaudus: + arba - nespaudžiant mygtuko režimu

Tai buvo naudinga (2) (Išvertė Google)

Parašykite atsakymą į šį klausimą