Stogo dėžės vadovai

Žemiau rasite visus Stogo dėžės prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kaip greitai galiu važiuoti su prie automobilio pritvirtinta stogo dėže? Patvirtinta

Paprastai tikslios ribos nėra. Tačiau stogo dėžė gali turėti įtakos vairavimo patirčiai. Todėl patartina neviršyti 130 kilometrų per valandą greičio.

Tai buvo naudinga (344) Skaityti daugiau

Ar stogo dėžė turi įtakos mano degalų sąnaudoms? Patvirtinta

Taip. Nors tiksli suma priklauso nuo automobilio ir stogo dėžės, galima teigti, kad degalų sąnaudos padidės 1 litru 100 kilometrų važiuojant vidutiniu 100 km/h greičiu.

Tai buvo naudinga (171) Skaityti daugiau

Koks yra geriausias būdas pakrauti stogo dėžę? Patvirtinta

Pirmiausia stenkitės į patį automobilį įkelti sunkiausius daiktus, o į stogo dėžę – įkelti lengviausius daiktus. Svorį tolygiai paskirstykite per stogo dėžę, o sunkiausi daiktai yra viduryje, virš stogo strypų. Įsitikinkite, kad daiktai stogo dėžėje negali judėti ir uždengti aštrius daiktus, kad nesugadintumėte stogo dėžės ar kito bagažo.

Tai buvo naudinga (161) Skaityti daugiau