Vadovas Hotpoint-Ariston H5TMH6AF PL Diapazonas

Reikia vadovo, skirto jūsų Hotpoint-Ariston H5TMH6AF PL Diapazonas? Žemiau galite peržiūrėti ir nemokamai atsisiųsti PDF vadovą. Taip pat pateikiami dažniausiai užduodami klausimai, produkto įvertinimas ir naudotojų atsiliepimai, kad galėtumėte optimaliai naudotis pasirinktu produktu. Jei tai nėra norimas vadovas, susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Vadovas

pdf2htmlEX
Atsisiųsti vadovą lietuvių kalba (PDF, 10.58 MB)
(Tausokite gamtą ir spausdinkite šį vadovą tik tada, kai tai tikrai būtina)

Įvertinimas

Praneškite mums, ką manote apie Hotpoint-Ariston H5TMH6AF PL Diapazonas, pateikdami produkto įvertinimą. Norite pasidalyti savo patirtimi apie šį produktą arba užduoti klausimą? Palikite komentarą puslapio apačioje.
Ar esate patenkinti šiuo Hotpoint-Ariston produktu?
Taip Ne
73%
27%
15 balsai

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kodėl mano diapazone esantis uždegimas skleidžia spragtelėjimą? Patvirtinta
Jei diapazonas buvo išvalytas dideliu kiekiu vandens, rankenėlės galėjo sušlapti ir suaktyvinti uždegimą. Leiskite rankenėlėms išdžiūti. Jei problema išlieka, turėtumėte susisiekti su gamintoju.

Tai buvo naudinga (991)
Mano asortimente esanti orkaitė neįšyla pakankamai, ką turėčiau daryti? Patvirtinta
Termostatas užtikrina, kad orkaitės įkaistų iki nurodytos temperatūros. Tikėtina, kad termostatas yra sugedęs. Pakeiskite. Jei kyla abejonių, susisiekite su gamintoju.

Tai buvo naudinga (922)
Kokias keptuves galima naudoti indukciniame diapazone? Patvirtinta
Apskritai visos magnetinės keptuvės gali būti naudojamos indukciniame diapazone. Beveik visos naujos keptuvės yra tinkamos indukcijai.

Tai buvo naudinga (804)
Mano asortimente yra maitinimo kištukas, kuris netelpa į įprastą lizdą. Ką turėčiau daryti? Patvirtinta
Daugelis elektrinių viryklių (ir keraminių, ir indukcinių) turi skirtingą kištuką. Taip yra todėl, kad šiems prietaisams reikia daug energijos. Prietaisą montuoti turi atlikti profesionalai.

Tai buvo naudinga (409)
Kas yra pirolizė? Patvirtinta
Kai kurios orkaitės turi pirolizės funkciją. Tai valymo sistema, kuri degina nešvarumus ir riebalus orkaitėje naudojant labai aukštą temperatūrą. Po pirolizės visi nešvarumai pavirs pelenais ir bus lengvai pašalinami. Jei orkaitėje yra pirolizės funkcija, ją patartina naudoti 3–4 kartus per metus, kad orkaitė būtų švari.

Tai buvo naudinga (354)
Kai naudoju orkaitę, dažnai lieka maisto, kuris krenta ant dugno ir sukelia dūmų. Kaip galiu to išvengti? Patvirtinta
Daugelyje orkaičių yra ir grotelės, ir kepimo skarda. Kai maistas ruošiamas ant grotelių, kepimo skardą galima padėti ant dugno, kad maisto likučiai nesudegtų ir nesukeltų dūmų.

Tai buvo naudinga (167)
Ar galiu prijungti diapazoną prie ilginamojo laido? Patvirtinta
Prietaisų, kuriems reikia daug energijos, pavyzdžiui, diapazono, negalima prijungti prie visų ilgintuvų. Pažiūrėkite, koks yra diapazono energijos suvartojimas, kuris nurodytas vatais, ir patikrinkite, ar ilginamasis laidas gali tai susidoroti. Yra ilginimo laidų su storesniais laidais, kurie skirti didesniems prietaisams.

Tai buvo naudinga (167)
Ar galiu vienu metu paruošti kelis gaminius naudojant daugiau grilio padėklų? Patvirtinta
Techniškai tai įmanoma. Tačiau tai priklauso nuo maisto rūšies, ar ruošimo metu reikia reguliuoti ruošimo laiką arba pakeisti padėklus įpusėjus.

Tai buvo naudinga (167)

Prisijunkite prie pokalbio apie šį produktą

Elzbieta Złoty 24-10-2020
Nusipirkau Ariston Cucina dujine-elektrine virykle ir deja ant orkaites rankenėlių yra seni žymėjimai, ar galima kur nors nusipirkti (girdėjau, kad galima)

atsakyti | Tai buvo naudinga (8)(Translated by Google)
Anna 04-07-2021
Laba diena,pirkau naudota virykle Ariston,nusidėvėjusios žymės ant rankenėlių,ar galima pirkti kur naują?Ačiū.

atsakyti | Tai buvo naudinga (5)(Translated by Google)
Jerzy Morawski 11-02-2022
Sveiki, turiu 5 metu senumo hotpoint ariston retro virykle, tikriausiai HTSGM4AF C (OW) EE modelis ir visi uzrašai ant orkaitės rankenėlės nuvalyti. Be to, iškrito 3 alyvuogių plastikinių rankenėlių įdėklai. Kur nusipirkti tokias rankenėles ir kur rasti orkaitės rankenėlės aprašymą? Mano telefono numeris 601 062 061, elektroninio pašto adresas [email protected]. Labai ačiū ir laukiu jūsų atsakymo.

Tai buvo naudinga (8)(Translated by Google)
Anna Kowalczyk 27-09-2019
Durelės atsuktos, todėl orkaitės naudoti neįmanoma. Vadove nėra paminėta, kaip juos pasukti atgal.

atsakyti | Tai buvo naudinga (4)(Translated by Google)
Maria 01-03-2023
Turiu Ariston Hotpoint retro virykle jau 10 metu ir turiu problema su vienu degikliu kuris nedega, daznai naudoju sita degikli, turbut reiketu keisti magneto, bet neturiu instrukcijos siai viryklei ir turiu Pateikti šios viryklės modelį nėra žmonių, kurie domisi viryklių taisymu, esu patenkintas, jei ne dėl šio gedimo Pagarbiai

atsakyti | Tai buvo naudinga (0)(Translated by Google)
Vadovas Hotpoint-Ariston H5TMH6AF PL Diapazonas